Ninova Astroloji'den 13 temmuz 2018 güneş tutulmasının Akrep Burcuna etkisi

Ninova Astroloji'dan temmuz 2018 tutulması ile ilgili burç yorumları... "Ninova Astroloji', kadınhaberleri.com için özel yazdı. 2018'in göksel açıdan en önemli aylarından biri kuşkusuz temmuz... 13 temmuz 2018 güneş tutulması akrep burcunu nasıl etkileyecek?

Ninova Astroloji'den 13 temmuz 2018 güneş tutulmasının Akrep Burcuna etkisi
 KADINHABERLERİ.COM- 

2018'in bu 2. tutulmasında Pluto başrolde. Etkileri başlayan tutulmanın etkisi ortalama kısa vadede 2-3 ay arasında bizleri etkileyecek.
Özellikle Jung'un o harika deyimiyle "gölge" yanlarımızla yüzleşeceğiz acı olacak evet ama sona ermesiyle tertemiz bir sayfa açacağız. Genel değerlendirmede söylediğim bu yaklaşım ençok akrep burçları ile ilgili diyebilirim

Akrep burcu bu tutulmayı 9. evinden alıyor. 9. ev yurtdışı ve manevi dünya, felsefe dünyamızı sembolize eder. Aynı zamanda yüksek seviyede eğitim alma ihtimali olanları destekleyen bir gökyüzü görüngüsü mevcut. Özellikle son zamanlarda fikirleri değişmeye başlayan akrepler 6 ay sonra bambaşka bir alemden bakacak. 
Önemli başlangıçlar için güzel bir zaman. Örneğin bu tutulma yengeç burcunda olacağı için taşınma planı olanlar harekete geçebilir. Yurtdışı bağlantıları olanlar için beklenmedik gelişmeler ve değişiklikler olabilir. 

Fakat şu uyarıyı da yapmalıyım eğer internetten harita çıkarabilirseniz mutlaka bakın eğer haritanızın yengeç burcu alanında 20 derece ve civarında önemli bir gezegen varsa daha çok etkileneceksiniz. Eğer bu derecelerde önemli bir yerleşiminiz varsa bu tutulma sizi dolaylı etkileyecektir.
Pluton sizin 3. evinizden geçtiği için iletişim alanlarında çalışanları devrim niteliğinde değişiklikler bekliyor. Diğer yandan yakın akrabalarınızla ilgili bazı sıkıntılar olabilir. 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER