Ninova Astroloji'den 13 temmuz 2018 güneş tutulması ve burçlara etkisi

Ninova Astroloji'dan temmuz 2018 tutulması ile ilgili burç yorumları... "Ninova Astroloji', kadınhaberleri.com için özel yazdı. 2018'in göksel açıdan en önemli aylarından biri kuşkusuz temmuz... 13 temmuz 2018 güneş tutulması ve etkileri. 2018'in bu 2. tutulmasında Pluto başrolde. Etkileri başlayan tutulmanın etkisi ortalama kısa vadede 2-3 ay arasında bizleri etkileyecek.

Ninova Astroloji'den 13 temmuz 2018 güneş tutulması ve burçlara etkisi
KADINHABERLERİ.COM-  Yengeç burcunda olacak tutulma tabiki öncelikle Yengeç burcunun kadim gelenekteki sembolleri harekete geçecek. Diğer bir etki de Pluton gezegeni. Birçok astrolog Pluton'u sevmez ama ben hep Pluton'un Hades'i temsil eden tarafından ziyade dönüştürücü gücünü severim. İşte 13 temmuz tutulması bize kangren olmuş ilişkileri Pluton'un verdiği güçle sonlandıracak. 
Belki en önemli uyarıyı hastalara ve yaşlılara yapmalıyım. Bu sonlanma enerjisi üzücü olaylara neden olmasın bu sebeple yaz deyip sağlık kontrollerimizi ihmal etmeyelim. 

Tutulmanın bir önemli diğer parametresi ise Castor sabit yıldızı. Tutulmadan en çok yengeç ve Oğlak burçları etkilenecek. Ancak özellikle öncü burçların hepsinin birşekilde etkileneceğini söyleyebilirim.
Özellikle Jung'un o harika deyimiyle "gölge" yanlarımızla yüzleşeceğiz acı olacak evet ama sona ermesiyle tertemiz bir sayfa açacağız.

9-15 temmuz haftasına özellikle dikkat çekmek istiyorum. Çünkü bu haftanın tamamında tutulma etkisinde olacağız. Ama bir müjdem var Jüpiter, akrepte ileri harekete 10 temmuzdan itibaren geçecek. Venüs ise başak burcuna geçecek. Özellikle başak burçları Venüs transitini hangi evden alıyorsa fayda görebilirler.

Yapabileceğim en önemli tavsiye ise yeni başlangıçları bu tarihe denk getirmeniz. Çünkü güneş tutulmaları başlangıç, ay tutulması ise tamamlanışı ifade eder. Çok fayda ve bereket görebilirsiniz. Aynı zamanda bir yeni ay olan güneş tutulması ile birlikte atacağınız adımlar önümüzdeki 2 yılda çok güzel fayda görebilir.

Tutulmanın Türkiye'ye etkisi oldukça fazla olacaktır. Çünkü Türkiye'nin yükseleni yengeç burcu. Bir de Pluton'un etkisini, Mars'ın retrosunu düşününce radikal gelişmeler olacak diyebiliriz.

KOÇ BURCU
Başta belirtmiştim öncü burçlar etkilenecek.

BOĞA BURCU

Özellikle kardeşlerinizle ilgili dönüşümler olabilir. Seyahate çıkarken dikkatli olmanızı öneririm. Unutkanlık ve dikkatsizlik olabilir.

İKİZLER BURCU

Maddi olarak önemli bir etki alabilirsiniz. Yatırım imkanı olanlar için olumlu bir enerji olabilir. İyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcunun ilk dekanında doğanlar özellikle etkilenecek. Ay burcu yengeç olanlar yeniden doğmuş gibi sarsıcı bir enerji verebilir. Varolan zorlukları da düzeltmek için imkan doğabilir. Değişimin dönüşümün peşine düşebilirsiniz.

ASLAN BURCU
Sağlığa dikkat, çok dikkat hem de... Kişisel olarak size önereceğim kelime "farkındalık ve şükür". 

BAŞAK BURCU
Olumlu olarak etkileneceksiniz. Su gruplarında gezegen yerleşimleriniz varsa müjdeler size geliyor.

TERAZİ BURCU
10. evdeki tutulma genel kariyerimizi etkileyebilir. Çalışan terazilerin iş dengesine dikkat etmesini alttan almasını tavsiye ederim. Özellikle tutulma civarındaki günlerde. 

AKREP BURCU

Önemli başlangıçlar için güzel bir zaman. 

YAY BURCU
Tıpkı İkizler gibi sizde maddi konulara dikkat derim. Gereksiz hatta hiç risk almayın 2-3 ay.

OĞLAK BURCU
İşbirliklerine dikkat. 

KOVA BURCU


BALIK BURCU
Başak gibi size de güzel etkilerin müjdesini verebilirim.


Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 21:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER