Neptün retrosu 24 kasım 2018'e kadar devam ediyor. Etkilerini bir daha okuyun

Ninova Astroloji'den Neptün retrosu 2018 ve yorumları... "Ninova Astroloji', kadınhaberleri.com için özel yazdı. 2018'in göksel açıdan en önemli ayları içindeyiz. Şubat 2018'de Bir dönemin kapanışının ayak sesleri olabilir demiştik. Neptün retrosu 24 kasım 2018'e kadar devam ediyor.

Neptün retrosu 24 kasım 2018'e kadar devam ediyor. Etkilerini bir daha okuyun
 KADINHABERLERİ.COM- Neptün retrosunu anlayabilmemiz için öncelikle Neptün'ü tanımalıyız. Peki 

Neptün Gezegeni ve sembolikleri nelerdir?

Mitolojide deniz tanrısı olan Neptün, astrolojide balık burcunun temsilcisidir.
Tema olarak ise 
1- Gizlilik
2- Hayaller
3- Rüyalar
4- Bilinçaltıdır.

Neptün devrini 164 yılda tamamlar.

Toz bulutundan oluşan gezegenin sembolizmi ilizyon, denizler, sıvılar, gazlar, sanat ve felsefede bunun içindedir. Elle tutulmayan manevi alemler diyebiliriz. 

neptun legend ile ilgili görsel sonucu


Doğum haritasında Neptün Retrosu ne anlama gelir?

Genelde içe dönük, tutuk kendilerini zor ifade eden kişilerdir. Eğer kötü açılara sahiplerse kötü alışkanlıklara (madde, ilaç, alkol bağımlılığı gibi) riskler taşıyabilir kişi. Sorumluluk altına girmekten korkabilirler. Özellikle bu ay başlayacak geri hareketten özellikle haritasında geri hareket olanlar varsa gerçek dışı olaylardan ve duygulardan uzak olmalıdır.NEPTÜN RETROSU 2018

2018 neptün retrosu 18 haziran 2018 pazartesi başlıyor. Ve 24 kasım 2018'e kadar devam edecek. Jenarasyon gezegenleri yavaş hareket ettiği için uzun sürüyor.
Baştan söyleyeyim eğer şimdiye kadar kişisel, sosyal ve toplumsal olarak manipüle edildiğinizi düşünüyorsanız bu etkilerden kurtulacaksınız. 

Neptün retrosunun sizi nasıl etkileyeceğini görmek için haritanızda neptün transitinin ya da balık burcunun denk geldiği eve bakın. Örneğin eğer transit 7. evinizdeyse evliliğinizle ilgili anlaşılmayan muallak kalan konuları açığa çıkaracak.

Bunun yanı sıra eğer ortağınız, eşiniz, arkadaşlarınız, evlatlarınız tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız sis perdesi kalkacak ve herşey açığa çıkacak.
Eğer hastalığınız bir türlü teşhis edilemiyorsa bu 4 aylık dönemde teşhis koyulabilir.
Ticari olarak sürekli zarar ettiğiniz halde bir türlü noktayı koyamıyorsanız, noktayı koyacak herşeyi net bir şekilde göreceksiniz.

Uyarılar: 23 haziran 2018'de ilk sert açısını yapan Neptün retrosunda en ciddi uyarım bağımlılıkları olanlara. 5 ay içinde bağımlılığınızdan kurtulmak için adımlar atın. Tedavi olun, eğer bu fırsatı değerlendiremezseniz bağımlılıklarınız derinleşebilir. Alınganlıklarda artış olabilir. Bu sebeple alınganlık oluşturabilecek cemiyetlerden uzak durmanızı tavsiye ederim.
Neptün, suların efendisi olduğu için yağmur, hortum, fırtına, dolu gibi hava olaylarını etkileyebilir. Sel baskınlarına çok dikkat etmeliyiz.

Müjdeler: Bu retro en çok yaratıcı sahada çalışanlara yarayacak, edebiyatçılar, yazarlar, senaristler hatta proje yazarları bu dönemde çok verimli olacak.

Tavsiyeler: Bu dönemde maneviyat artabilir, özellikle dini turizm kapsamında seyahatler tercih edebilirsiniz. Kendinizle başbaşa kalmanız, içsel bir yolculuğa çıkmanız için harika zamanlar. Yani direksiyonu Bodrum'dan Konya'ya çevirebilirsiniz. Gerçekçi olmayanların peşinden gitmemelisiniz. 


En yakın zamanda size mars retrosunu hazırlayıp yayınlayacağım.Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 18:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER