Mart 2020 astroloji yorumları ve burçlara etkisi

Mart 2020 astroloji yorumları ve burçlara etkisi... Astroninova, kadınhaberleri için özel yorumladı. Merkür kovada geriliyor, Venüs boğaya geçiyor, Satrün'de kovaya... 2020 bu ay başlıyor diyenler haklı olabilir...

Mart 2020 astroloji yorumları ve burçlara etkisi
 KADINHABERLERİ.COM- Hem toplumsal olarak hem de bireysel olarak çok zor bir şubat ayı geçirdik. 5 şubat 2020'de 10 ocak ay tutulmasının dereceleri tetiklendi ve çığ felaketi ile yüzyüze kaldık. Uçak kazası ve Elazığ depremleri de 10 ocak tutulmasının etkileri idi...  

ASTROLOJİK HAREKETLER

Merkür Kovada Geri Harekette

Merkür'ün balıkta geri gitmesi hem bilinç altına atılmışları hem de gizli işleri açığa çıkardı. Hem açıkları ortaya çıkanlar hem de çıkaranlar çok zorlandı. Ama şimdi Merkür kovada geri gidecek.

Venüs Boğaya Geçiyor
Bireysel hayatımızda Venüs'ün boğaya geçmesi bazı burçlar için çok çok olumlu olacak. Genel anlamda ülkeye de bir koruma getirebilir.

Satrün Kovaya Geçiş
Mart 22'de temmuza kadar burada kalacak 2021, 2022 ve 2023'ün enerjilerinin fragmanını yaşatacak. Artık disiplinsiz, umarsız hatta şımarık olma lüksümüz yok. Özellikle doğum haritalarında 1-6 ve 8. evlerde satrün olanlar çok dikkat etmeli bu geçişe.

BAŞAKTA SÜPER AY
9 mart başak dolunayı bütün dolunaylardan daha fazla bitirme enerjisini taşıyor. 

Mars, Jüpiter, Plüton, Satrün Oğlakta Birleşiyor

20 mart 31 mart arası gerçekten sert bir dönem. Kritik işlerin asla bu tarihlere bırakılmaması lazım. Deprem olma ihtimali var tabi ki, özellikle kırılma noktasına gelmiş faylarda hareketler olabilir. İşlerimizi marta kadar bitirelim. Geçmişteki olumsuzluklara takılmamızı söyleyen bir birleşim. Sorunlara değil olumluluklara odaklanalım. Planlama zamanımız olsun. İYİ GÜNLER

5-11 MART

14 mart

27-28-29 mart 

KOÇ BURCU
Bu aya iletişim kazalarına dikkat ederek başlamanızı tavsiye ederim. İç mutsuzluk hissedilirse yemeye dayanmayın lütfen. Kendinizi bu ay rahatlatmanız için ametist taşı edinebilirsiniz bu ay. 

BOĞA BURCU
Kritik konuları erteleyerek bu ay kolayı seçmenizi tavsiye ederim. Restleşmeden kaçının lütfen. Şeker hastalığına eğiliminiz varsa tatlı yememenizi ya da azaltmanızı tavsiye ederim. Hafta sonu birşey başlatmamanızı tavsiye ederim. 

İKİZLER BURCU

Lütfen korkunuzu kendiniz çağırmayın. Sizi mutlu eden kişilerle ve olaylarla meşgul olmanızı tavsiye ederim. İnanın sıradan hayatınıza ev temizliğine, pazara gitmeye zaman ayırırsanız daha mutlu olabiliceğiniz bir ay. Çok kontrol edilebilir bir hafta değil. O sebeple olaylarla ilgili farklı seçeneklerinizde olsun. 

YENGEÇ BURCU

2 mart sizin en güzel günlerinizden biri. Birden fazla iş almayın. Rekabet zamanlarındasınız. Duygusal dengesizliklerinizi göz önünde bulundurun. 4 marttan itibaren hızlanabilirsiniz. Merkür'ün kovaya gerilemesi size para anlamında dikkat diyor. Yani borç verirken de borca girerken de elli kere düşünün... Para işleri için cuma günü başlayabilirsiniz... Ancak daha önce yazmıştım Venüs'ün boğaya geçmesi yeni bir büyük sosyal çevre getirebilir size. Dolunay sizin 3. evinizde olacak, duygusal olarak bitirme enerjisi getirecek size. 10 marttaki merkürün kovada gerilemeye devam etmesi sizin 8. evinizde. Geçmişten gelen ya da kalan miraslar gündeme gelebilir. Ama bazılarınız için daha da güzel durumlar olabilir ama size yeniden duygusu yaşatabilir. 23- 24 marttaki yeni ayda sizin için aynı zamanda Satrün kovaya girecek ve siz Satrün'ün 2,5 yıllık baskısından bir miktar kurtulacaksınız. Bazı yengeçlere ciddi ilişki kapısı açılabilir. 10 nisana doğru bir miktar kısmet daha da artabilir. 

ASLAN BURCU
Birlik beraber duygusunu kullanmanız gereken bir aya giriyorsunuz. Ailenizle birlikte olmak size çok iyi gelecek. Toplumsal kaygıların artacağı bir aya giriyoruz. Hukuki konularda bir iş yapacaksanız 5 mart, ticari konularda ise 6 martı kullanmanızı tavsiye ederim. 

BAŞAK BURCU

9 marttaki dolunay 15 derece başak burcunda bu derece civarında gezegenleriniz vars hayatınızdaki bütün konulara dikkat edin. Ve unutmayın sizin yönetici gezegeniniz Merkür retro. Satrünün ve jüpiterin oğlak burcunda olması sizin ilişkilerinize etki edebilir. 24 martla beraber gelirler konusunda olumlu gelişmeler olacağını düşünüyorum. 

AKREP BURCU
Bazı akrepler için birşeyler bitti bir devir kapandı. Bir kısmı ise 9 mart dolunayı ile bitecek. Sizin için yeni bir dönem başlıyor. Özellikle mart son haftası (22 mart) ve temmuza kadar süreç size önümüzdeki 2,5 yıl için bir fragman yaşatacak. 4. evinize yani yuva dediğimiz yere geçecek. Bu aynı zamanda köşe evlerden biri. Yuva sizin için ne anlama geliyorsa bu konulara özellikle eğilmenizi tavsiye ederim. 9 marttaki dolunay 11. evinizde olacak. Yani dileklerin olacağı ev. Olumlamalarınızı bugüne kadar artırın. 24 martta ise koçta bir yeni ay olacak. Yani 6. evinizde iş hayatınızla ilgili daralmayı yeni bir kapı ile birlikte açabilirsiniz. Tekliflere açık olmanızı tavsiye ederim. Akrep burcunu yöneten Pluto ve Mars oğlak burcunda kavuşacaklar. Bu sebeple yeni fırsatlara ısrarla açık olmanızı tavsiye ediyorum. Ama gene de temmuza kadar gelir-gider dengesini çok iyi tutun derim. Eğer basın ve iletişim alanında çalışıyorsanız daha da güzel diyebilirim... 

OĞLAK BURCU

BALIK BURCU

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2020, 16:17

Müge Gencay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER