Mars Pluto Kavuşuyor! 26 nisan perşembe astrolojik yorumları

Mars Pluto Kavuşuyor! 26 nisan perşembe 2018 astrolojik yorumları... Öner Döşer'den

Mars Pluto Kavuşuyor! 26 nisan perşembe astrolojik yorumları
25 nisan Çarşamba günü boyunca Ay Başak burcunda ilerliyor. Üzerinde çalıştığımız işlerin detaylarına iyice odaklanmamız, ince eleyip sıkı dokumamız gereken bir gündeyiz. Ay-Güneş üçgeninin destekleyici enerjisiyle başladığımız günde güzel gelişmeler kaydedebiliriz. Önemli ve etkili pozisyondaki kişilerle görüşmelerimizi bugüne alabiliriz. Ailevi konularda, ilişkilerle ilgili konularda girişimler yapabiliriz. Ay-Satürn üçgeninin etkili olduğu öğle sonrasında da bu enerji akışı devam ediyor. Toprak elementi burçlardaki gezegenler arasında uyumlu açıların aktif olduğu bir günde olduğumuzdan finansal işleri, gayrimenkul alışverişlerini, tarım ve ziraatla ilgili işleri de bugün başlatabiliriz. Akşam saatlerinden itibaren Merkür-Satürn karesinin bloke eden, iletişimi ağırlaştıran, engelleri öne çıkaran zorlu enerjileri devreye giriyor ve yarına devam edecek, farkında olalım!

26 nisan Perşembe günü boyunca Ay Başak burcunda ilerliyor. Haftanın en dikkat çekici günlerinden birindeyiz. Merkür-Satürn karesinin blokaj ve gecikme işareti olan zorlu enerjisi henüz devrede ve Mars-Plüton kavuşumunun güçlü enerjisinin de maksimumda olduğu bir gündeyiz. Mücadele ederek ve gayret göstererek yapacağımız işlerde başarılı olabiliriz. Zira Ay bu kavuşuma ve Jüpiter’e uyumlu açı yapıyor. Ama işler rahat ve kolay yürümeyebilir, arkadan ittirmemiz veya işimizi yürütmek için birilerini dürtmemiz, motive etmemiz gerekebilir, farkında olalım! Saat 12:49 sonrasına kalmasak isabet ederiz, zira bu saat sonrasında boşluğa giren Ay, günün geri kalanında boşlukta ilerliyor ve girişeceğimiz ya da haber beklediğimiz işlerin muallakta kalacağını ya da beklenmedik yönde gelişebileceğini gösteriyor. Öğle saatlerinden itibaren Mars-Satürn kavuşumunun etkisinin en belirgin hissedileceği zaman dilimine giriyoruz. Mars ve Plüton her ikisi de zorlu, agresif ve şiddetli enerjileri anlatırlar. Afetler, savaşlar, çarpışmalar, suikastlar, mafya hesaplaşmaları, büyük yangınlar gibi stresli durumlarla eşzamanlılık gösterebilirler. Ekonomik stresler ya da devlet ve kurumlarla ilgili yeniden yapılanma krizi içeren durumlar bu ikilinin Oğlak burcundaki kavuşumunun akla getirdiği şeyler arasında sayılabilir.

Cuma sabaha karşı 04:12’de Terazi burcuna geçen Ay, günün bütününde bu burçta hareket ediyor. İlişkilerin had safhada önem taşıdığı bugünde dengeli olmaya gayret göstermemizde, adil olmaktan uzaklaşmamamızda fayda var! Ay-Venüs üçgeni eşliğinde rahat ilerleyebileceğimiz öğle öncesindeki saatlerin ardından, öğle sonrasında aktif olacak ve akşam saatlerinde daha da baskın olacak Ay-Satürn karesi ve Ay-Merkür karşıtlığı, başkalarıyla uzlaşma yakalamakta ve ilerlemekte zorlanacağımızı gösteriyor. Önemli iş görüşmelerini, yazışmaları, anlaşmaları, ticari işleri öğleden sonraya bırakmasak iyi ederiz! Diplomatik konular ve siyasi alanlarda zorlu enerji akışı var, özellikle akşam saatlerine dikkat

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 22:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER