Jüpiter, yay burcunda (2018-2019 transiti) İkizler burcuna ne getirecek?

Jüpiter, yay burcunda (2018-2019 transiti) İkizler burcuna ne getirecek? Jüpiter Nasıl Bir Gezegendir Jüpiter, evrende bilinen en iyicil-benefic gezegendir. Kadim astrologlar ve müslüman astrologlar Jüpiterin insanlığa en faydalı etkiler bırakan gezegen olduğunu söylemektedir. Bazı eski astrologlar Allah'ın dünyaya yardım eden aracı gibi kabul etmişlerdir.

Jüpiter, yay burcunda (2018-2019 transiti) İkizler burcuna ne getirecek?
 KADINHABERLERİ.COM- Jüpiter, İbranice’de adalet anlamına gelen Tzedek kelimesi ile ifade edilir. İbrani astrolojisinde maskülen kabul edilir. 

Çok parlaktır, çok büyüktür, yüzlerce astreodi olduğu tespit edilmiştir. Resimde turuncu ağırlıklı bir resim kullanmamızın nedeni Jüpiter'in renginin turuncu olduğu kabul edilmektedir.
Jüpiter, yay burcunda (2018-2019 transiti) İkizler burcuna ne getirecek? Yükselen ikizlerin Jüpiteri 13 ay boyunca 7. evinde. Bu bakımdan hem evlenmek isteyenler hem de ortaklık yapmak isteyenler için güzel fırsatlar doğabilir. Özellikle evlenmek isteyenlere bir tüyo vereyim eğer doğum haritanızda 7. evde bulunan gezegeninizin iyi açıları varsa bu çok iyi değerlendirilmeli. Eğer evli bir yükselen ikizlerseniz sorunlarınız varsa bu sorunlar daha görünür olur. Ancak görünür olması genelde çözümü de birlikte geçirdiği için olumludur. Taşınmak isteyen ikizler burcu için de olumlu bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Danışmanlık yapmak isteyenler için de başlamak için güzel bir yıl.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER