Jüpiter akrep burcunda: kaybettikleriniz geri geliyor

Jüpiter akrep burcunda: kaybettikleriniz geri geliyor. Grilere yer kalmadı ya siyah ya beyaz!Şans ve talih gezegeni olan Jüpiter, 10 ekim tarihinde Akrep burcuna geçiş yaptı ve bu seyahati 8 Kasım 2018 senesine kadar devam edecek. Türkiye Akrep burcu olduğundan, bu geçiş süreci aslında ülkemiz açısından da çok önemlidir. Kadınhaberleri.com editörü sizin için derledi.

Jüpiter akrep burcunda: kaybettikleriniz geri geliyor
 KADINHABERLERİ.COM-

Her burçta ortalama bir sene geçiren Jüpiter’in Zodyak çemberini dolaşması 12 sene sürer. . Her yıl bir diğer burca ilerleyen Jüpiter, hem dünyanın ne yönde gelişme kaydedip kaydedemeyeceğini gösterir, hem de bireysel haritalarımızda harekete geçirdiği ev dolayısıyla yıl boyunca yaşayacağımız ruhsal büyümeye ışık tutar.


10 Ekim 2017 – 9 Kasım 2018 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek olan Jüpiter’in, eski bir Kelt geleneği olan Halloween’e, yani sembolik olarak yeraltı dünyasının kapılarının açıldığı, yaşayanlar ve ölüler arasındaki perdenin incelerek ortadan kalktığı aya denk gelmesi manidar.

JÜPİTER AKREPTE- 4. 5. EVLERE Neler Getiriyor?

4. ev evde büyüme veya evde yaşayanların sayısını artırabilir. Bu bakımdan yeni bir bebek gelebilir. 4. Evdeki akrep olan kişilerden sır saklamak çok zordur.

5. evde seyahatler, hobiler, ünde artış gibi olumlu olaylar getirebilir. Eğlenceli bir yıl geçirme imkanı vardır.

Beşinci ev toplumun mutluluğudur ve buradaki Jüpiter Akrep etkisi, bir dönemin sonlanışının ardından gelen yeniden doğumun yaratacağı tatmin duygusudur. Jüpiter Akrep transitiyle hesaplanmamış riskler almaya hevesli Türkiye ile ilgili gelişmelere Satürn Oğlak transiti yazısında daha kapsamlı olarak yer vereceğim.


Uranyen astrolog Oğuzhan Ceyhan, müjdeyi verdi. Bu
döngü  sırasında kaybettikleriniz geri geliyor. 

Diğer astrologların bu konularda çeşitli yorumları var:

Jüpiter transiti maddi ve manevi borçlarımızı kapatmak, ruhen ve bedenen arınarak iyileşmek, akıllı yatırımları kazanca dönüştürmek için bir şanstır. Ruhumuzdaki gücü başkasının egemenliği altında eritmeden, gücümüzü kendimize ve başkalarına karşı adil olmak için kullanmalıyız. 

Türkiye ve Terör Olayları
Jüpiter Akrepte iken  hava ve deniz araçlarına veya limanlar ve hava alanlarında gerçekleşecek terör olaylarına, bu sebeple oluşabilecek kayıplara, kurbanlara ve kaosa (1. Ev Şiron Balık), bir takım uluslar arası yeni anlaşmalar ki bu anlaşmalar yeni sağlık ve spor politikaları, savaş ittifaklığı, ticari anlaşmalar, uluslararası kaçak suçluları temsil edebilir (7. Ev Mars Başak kavuşum Venüs ).


Tarihte Jüpiter Akrep transitleri  - Dünya ve Türkiye gündemi

1934-1935, 1946-1947, 1958-1959, 1969-1971, 1981 – 1982, 1993 -1994, 2005 – 2006 tarihleri arasında Jüpiter Akrep’te ilerlemiştir.

Diğer tarihler

 Transit Jüpiter 3 Aralık 2017 – 19 Ağustos 2018 tarihleri arasında Neptün’e üçgen, Plüton’a 60’lık olmak üzere iki temel açı yapacak. Denizdeki keşifler ve kâşifler anlamına gelen Jüpiter Neptün üçgeni aynı zamanda, mistik deneyimler, ünlü bir liderin ortadan kaybolması/kaçışı, büyük göç ve dünyanın geleceğe dair büyük umutları anlamına gelir. Jüpiter Plüton 60’lık açısı ise insanlık suçları konusunda adalet arayanlar için bir fırsattır.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2017, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER