Başak Burcu Eylül 2018 Burç Yorumu

Başak Eylül 2018 Burç Yorumu... 9 eylül 2018 Başak Burcunda Neptünyen Yeni ay.

Başak Burcu Eylül 2018 Burç Yorumu
 KADINHABERLERİ.COM- Başak Burcunda gerçekleşecek yeni ay bütün burçlara başak burcunun öne çıkan özelliklerini yaşatabilir. Başak dönemleri, performansımızın yükseleceği dönemlerdir. Evleri düzenlemek, mevsimsel geçişe hazırlamak için harika bir zaman denilebilir. Reçeller, konserveler kış hazırlıkları için mükemmel bir zaman.

Tarihi 3000 yıla dayanan astroloji ilimi bizlere bir kehanetten ziyade zamanın kalitesini ölçme bilincini kazandırır. Bu bakımdan size zamanın bu döneminin denge getireceğini söyleyebilirim.

Tabi bu yeni ayın bir aktörü başak burcu iken diğer aktörü sabit takım yıldızlarından biri asterion'dur. Delici zihinleri temsil eden bu sabit yıldız projelerde çalışanlara verimli günler verecektir. Bu yeni ayın belki de en büyük handikapı hayallerin gezegeni Neptündür. 
Neptün'ün size yanlışa çekmesine izin vermeyin.

Yeni aylar her burçta yılda bir kere meydana gelir. Ve yeniaylar yeni başlangıçlar getiiri. Yeniay bu ay başakta. Parasal bakımdan başak burcu 6 eylülden itibaren bir açılma yaşayabilir.
Ayrıca merkürün kendi burcunda ileri harekete geçmesi başak burcuna çok güzel bir eylül ayı yaşatacak.
Çalışan başaklar bir miktar tıkanma yaşadı tutulmalarla beraber. Ancak bu tıkanıklıklar 6 eylülden itibaren aşılacak. Pallas 1. evde ve özellikle hukuk alanında çalışan başaklara inanılmaz güç verecek. Aynı şekilde zihinsel faaliyet gerektiren işlerde zengin bir döneme girdiğinizi de söyleyebilirim.
Tabii bu sevindirici gibi gelse de yoğunluğunuzun artma ihtimalini de size düşündürmeli.

Tabii başak burcuna vereceğim en güzel haber Venüs'ün 9 eylülden itibaren akrep burcuna geçmesi olacak. Zaten sizi bunaltan Satrün 7 eylülde ileri harekete geçecek ve sana diyecekki sevgili başak yıllardır süründün ama ekmekten hiç vazgeçmedin hadi şimdi biç bakalım diyecek.

Evli başaklar,
eşleriyle aralarındaki sürtüşmeleri azaltıp çok güzel bir ay geçirecek. Bitme enerjisi yaşayan evli başaklar için ise fazla yıpranmadan ayrılık kararı alınabilir.

Uzun zamandır alacak parası olan ama prosüdüre takılan başaklar o paraları alabilecekler. Özellikle resmi yerlerden para bekleyenlere müjdelerim var.

Bu aya damga vuran diğer bir kavuşum da güney ay düğümü ile marsın 6. evinizde buluşması. 
16-17 eylül ve 21-26 eylül arası imzalara, kararlara dikkat derim.
 
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER