Başak Burcu aralık 2020 yorumları

Başak Burcu aralık 2020 yorumları. Başak burcu aralık 2020 yorumu... Astroninova, kadınhaberleri.com için özel yorumladı. 30 Kasım ay tutulmasının Başak Burcuna Etkisini de yazıya ekledik.

Başak Burcu aralık 2020 yorumları
 KADINHABERLERİ.COM- Güneş ve sizin gezegeniniz Merkür, yay burcundan size kare açı yapacak. Önemsediğiniz konularda her zamankinden daha hassas hissedebileceğinizi düşünüyorum. Ama zaten siz zaten 2-3 senedir o kadar olumsuz etkilenmediniz çünkü Jüpiter sizin dostunuz Olan gene toprak burcu oğlak burcundaydı. Bu bakımdan bu ay hala bu olumlu etkiler devam edecek. 

Güneş tutulmasına kadar belki de ayın 20'sine kadar size bir miktar kararsızlık verebilir. Ama bu kararsızlık olumsuzluklar içinden değil olumluluklar içinden size seçenekler sunabilir. 

Eğer siz bir miktar görünmez bir başaksanız, ay sonuna doğru biraz bilinirliğiniz artabilir. Medya ve sanat dünyasına iş yapanlar için yollar açılmaya bu ayın sonunda başlayacak.

Eylül'ün 10 ile 23'ü arasında doğanların gerilimli ve sıkıntılı ortamlardan uzak durmalarını tavsiye ederim. Ne olursa olsun sabredin. 


30 Kasım ay tutulmasının Başak Burcuna Etkisi
Edebiyat, yazı, sanat için uygun bir dönem. Tutulmanın etkisi 23 kasım pazartesi başlayacak. Önemli etkiler hissedecekler. Venüs 3. evinizde bulunacak. Yazma ile uğraşıyorsanız uygun bir zaman. Eğer yakın seyahatler düşünüyorsanız bu etkilerle adım atmanızı tavsiye ederim.Pandemi ile ilgili sona doğru gidişimiz sizin dünyanızda da bir farkındalıkla gündeminize gelecek.Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 19:29

Müge Gencay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER