13 Ağustos 2020 Perşembe

Astrolojide kariyer analizi nasıl yapılır?

Astrolojide kariyer analizi nasıl yapılır? Kariyer astrolojisi nedir? Kariyer için ana evler hangileridir?

24 Eylül 2017 Pazar 21:53
Astrolojide kariyer analizi nasıl yapılır?
 KADINHABERLERİ.COM- İnsanlar genelde işini değiştirirler çünkü mevcut durumlarıyla rahat değildirler. Sorun, çalışma koşulları, meslektaşlarının davranışı veya daha yüksek bir gelir gerekliliği ile ilgili olabilir. İnsanları yeni bir iş bulmaya iten başlıca neden, bir terfi, istikrar ve daha fazla saygı arzusu olabilir. Fakat bu rekabetçi dünyada, istenen işi yapmak her zaman mümkün değildir. İstediğini elde etmek için çok fazla çalışma, deneyim ve bazı şanslar gerekir.
Kariyer Astroloji, ne zaman mümkün olacağının belirlenmesine yardımcı olabilir. 
Astroloji editörü olarak bu çalışmaları yaptığım ilk günden bugüne kariyer analizi yapmak için şunları tespit ettim.


İş Değişikliğinin gerçekleşmesi için bu üç şey gereklidir:


Kariyerde büyüme arzusu
Geçerli İş Geçici / Düşük Ödeme
İş Değişikliğini destekleyen gezegenler.


Şimdi, ilk iki şey sana bağlı. Bunu istemezseniz, gezegenler hiçbir şey yapamazlar. 


İş Değişikliği Olup Olmadığını Nasıl Görebilirim?

Kariyer Astrolojisinde, ikinci ev, Altıncı ev ve onuncu ev kariyer için önemli olduğunu söyleyerek başlamalıyım. Onbirinci ev bu evlere katılırken daha fazla gelir, daha yüksek rütbe ve daha fazla saygı getirir. Kariyer için ana evler Altıncı ve Onuncu'dur.
Kehanet Astrolojisinin Kuralları'nı okursanız, "her evden onikinci ev o evin sonuçlarını yok sayar" der. Altıncı Evin on ikinci evi Beşinci ev, onuncu evin Dokuzuncu evidir.

Önemli Evler: 5. ve 9. ev

Bu evler kötü değil. Onlar tüm iyi niteliklerle doludur. Ancak kariyer evlerinden onikisi olduklarında yalnızca iş değiştirirler. Onlar ne banka dengenizi incitmez ne de kariyerinize sıkıntı getirmezler.

Yerine getirilmesi gereken koşullar:
Ana zaman dönemi Lord beşinci ve / veya dokuzuncu evi belirtmelidir
Güneş, Mars, Satürn, Rahu veya Ketu zaman periyodu çalışıyor olmalıdır
Olayı destekleyen gezegenin gelecek Sub-Sub Zaman periyodunu kontrol edin


Örnek 1: Venüs'ün Ana Zaman periyodu çalışıyor.
Venüs: 2 7 12
           5 10 11
             
           5 9 12

Venüs 5 ve 9'u simgeliyor. Dolayısıyla bu Venüs iş değiştirme yeteneğine sahiptir. Fakat işin değişmesini sağlamak için Güneş, Mars, Satürn, Rahu veya Ketu'nun Sub veya Sub-Sub zaman periyodu gereklidir ve benzer kombinasyonları belirtmelidirler. Bu gezegenlerle boy ölçüşen veya bir araya gelen gezegenler, bu kombinasyonları da belirttikleri takdirde iş değişikliğine neden olabilirler.

Satürn 5 ve 9, Periyodik Merkür sürüyor ve Merkür, Satürn'den bir görüntü elde ediyor. bu döneminde iş değiştirmek için Mercury 5 ve 9'u belirtmelidir. Aksi halde, Satürn'ün özelliği çalışmaz.

Not: Gezegenin belirttiği kombinasyonlar birincil ve en önemli şeydir. Boyutlar ikincildir. Yönler yalnızca doğal belirtileri aktarır ve bir gezegeni sonuçlarını değiştirmek için etkileyemez. Gezegen, Tahmin Edici Astrolojinin Kuralları bölümünde açıklandığı gibi, sonuçlarını yalnızca kendi zaman periyodunda verir.

Gezegenlere Göre Meslekler

Merkür -   Ulusal Şirketteki İş
Mars - Askerlik veya Ordu
Saturn - Küçük bir şirkette iş


İşin Kaybı

İş kaybı başka bir deyişle kovulduğunuz anlamına gelir. Sebep bir şey olabilir. Genellikle şirketler, net gelirlerini artırmak için çalışanları tetikler ve hepsi beceriksiz olmadığı için değil. Şirketin üst yönetimine, onları atıp atmamaya bağlıdır. Bir kişinin kovulması gerekip gerekmediğine odaklanalım.

İşin Kaybı: 5 8 12 evlere bakılarak anlaşılır
Ana Zaman Dönemi dönemi bu kombinasyonu belirtmelidir
Sub veya Sub-Sub Time ve bu kombinasyonları temsil eden diğer gezegenler olup olmadığını kontrol edin
Bu kombinasyonları temsil eden gezegenler, Transit'te birbirine yakışır veya birbirine yakındır.

Gezegenler Transit'te birbirlerine katılacak Ana ve Alt (veya Alt-Alt) Zaman Döneminde olay gerçekleşir. Mümkün olduğunca basit hale getirmeye çalıştım. Hâlâ herhangi bir sorunuz varsa yorum bölümünde bana bildirin.

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • Belirsiz 2 yıl önce yorumlandı

   20.07.1993. Gece 1 de dogdum mezun olani 10 ay oldu hala basvru yaptgm geri donus olmadi bikac defa astrolojiyle ilgilenenlere sormustm hepsi subat ta olumlu donsler olucak demisti maalesef olmadi rica etsem bir de siz bakabilir misnz

  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  ARŞİV