22 Mayıs 2019 Çarşamba

Astrolog Nurgül Düzenli yorumladı...1-5 Şubat haftasında burçları neler bekliyor?

Astrolog ve Yaşam Koçu Nurgül Düzenli 30 Ocak haftasında burçları ve yükselen burçları kadinhaberleri okuyucuları için yorumladı. Mars'ın koç burcunda ilerleyişi burçları nasıl etkileyecek. Burcunuza göre haftalık yorumunuz haberimizde...

31 Ocak 2017 Salı 19:03
Astrolog Nurgül Düzenli yorumladı...1-5 Şubat haftasında burçları neler bekliyor?
KADINHABERLERİ.COM- Astrolog ve Yaşam Koçu Nurgül Düzenli 30 Ocak haftasında burçları ve yükselen burçları kadinhaberleri okuyucuları için yorumladı. Mars'ın koç burcunda ilerleyişi burçları nasıl etkileyecek. Burcunuza göre haftalık yorumunuz haberimizde...   

30 OCAK -5 ŞUBAT HAFTASI BURÇLAR


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Bu hafta Mars ‘ın sizin burcunuza geçiş yapması ile birlikte enerjiniz,  performansınız artmaya başladı. Cuma günü Venüs ün’de sizin burcunuza geçiş yapmasıyla birlikte, yaşamınızda aşk ilişkileri açısında daha girişken , cesur davranabilirsiniz . İmajınızı yenilemek isteyebilir, dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapmak bu dönem sizleri motive edebilir. Yaşamınızda daha atak girişken , cesur olabilir, sosyalleşebilirsiniz.


BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR  

Mars’ın  koç burcunda ilerleyişi geçen hafta başladı . Bu durum sizler için  içsel  olarak bir takım değişimleri getiriyor .  Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, ilişkinizle ilgili konularda geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Bazılarınız bu dönem yalnız kalmayı daha çok tercih edebilir. Birilerinin sizin arkanızdan söylediği konular bu geçişlerle ortaya çıkabilir. Bu dönem bırakmak istediğiniz gündemleriniz var ise , yeni kararlar alabilirsiniz. Finansal konularda gecikmeler yaşanabilir. Bazı konularda motivasyon eksikliği hissedebilirsiniz.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR  

Mars’ın  Koç burcunda ilerleyişi geçen hafta başladı . Bu durum sizler için  sosyal yaşamınızın hareketlendiğini işaret ediyor. Haftanın başlangıcında iş konularınızla ilgili gelişmelere odaklanabilirsiniz.  Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte,  sosyal gruplar içerisinde, kalabalık arkadaş gruplarıyla bir araya gelebilirsiniz.   Bazılarınız bu dönem seyahatlere çıkabilir, medya , tanıtım, eğitim konularıyla ilgilenebilir.


YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR  

Haftaya başlarken odak noktanız da medya konuları , yolculuklar veya eğitim konuları olabilir. Güneşinde Kova burcunda hareketi sizlere finansal konularla ilgili yenilikleri getiriyor. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte , otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde daha cesur ve kararlı girişimleriniz söz konusu olabilir.  Bu dönem iş girişimlerinizde atak davranabilirsiniz. Bazı durumlarda ani çıkışlarla birlikte çalıştığınız kişilerle yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.


ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR  

Haftaya başlarken gündeminizde alacaklarınız, bankacık işlemleri veya başkasından kaynaklı gelirleriniz olabilir. Haftanın ilk günleri motivasyonunuzu düşük hissedebilirsiniz. Bu dönem ilişkilerle ilgili veya ortaklıklarla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz,  yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte , yolculuklar, hukuksal konular, eğitim, medya konuları yaşamınızda odak noktası olabilir. Sizden uzakta olan arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir.  
 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR  

Haftanın başlangıcında odak noktanız da, eşiniz veya iş yaptığınız kişilerle ilgili konular var. Bu dönem Güneşin de Kova burcunda olması nedeniyle , işinizle ilgili ön planda olduğunuz gündemleriniz olabilir.  Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte , bankacılık işlemleri ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Eşin veya ortağın kazancını ilgilendiren konularda yeni girişimler başlatabilirsiniz. Bu dönem harcamalarınızı kontrol altına alabilmeniz önemli. Aileniz  ile ilgili konularda veya yaşadığınız yer ile ilgili konularda esnek davranabilmeniz gerekebilir.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR  

Haftanın başlangıcında gündeminiz sağlığınız, gündelik işleriniz veya evcil hayvanlarınız olabilir.  Bu dönem aşk hayatınız veya eğlence hayatınızda hareketlilik olabilir. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte bazılarınız yeni kişilerle tanışabilir. Bu geçişler sizler için ciddi birliktelikleri  başlangıç dönemi olabilir veya birlikteliği olanlar için yeni kararlar aldıkları bir dönem olabilir. Bu hafta cesur konuşmalarla kırıcı olmamaya özen gösterin.


AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR  

Haftanın ilk günleri gündeminizde çocuklar, aşk hayatınız, yaratıcılık gerektiren konular olabilir. Bu dönem yoğunlukta gündeminiz eviniz ve ailenizle ilgili konular olabilir. Bazılarınızın gündeminde taşınmalar söz konusu olabilir. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte iş yaptığınız kişilerle, çalışma arkadaşlarınızla ilgili konularda daha girişken konular gündeme gelebilir. Bazılarınız bu dönem sağlığınızla ilgili kontroller yaptırabilirsiniz. Günlük işlerinizin hızlandığı bir dönem sizler için. Bu dönem yaşamınızda parasal konularda planlı olmanız gereken konular olabilir.


YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR  

Geçen hafta Marsın koç burcuna geçiş yapması , sizlerin yaşamında hareketli gündemleri getirmeye başlamıştı. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte aşk hayatınız, eğlence hayatınız, çocuklarla ilişkileriniz oldukça hareketlenmeye başlıyor. Sosyal ortamlarda daha çok bulunabilir, aktifleşebilirsiniz. Bu hafta ailenizle ilgili konularla daha çok ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR  

Haftanın başlangıcında gündeminiz kardeşleriniz, arkadaşlarınız olabilir. Bazılarınız trafikle ilgili konularla ilgilenebilir.  Güneşin Kova burcunda hareketi devam ediyor ve bu durum sizler için finansal konularda hareketliliği ifade ediyor. Kazançlarınız yönünde gelişmeler yaşanabilir. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte aile ilişkileriniz ve evinizle ilgili konularda daha hareketli gündemleriniz söz konusu olabilir. Bu hafta iş konularınız da bir takım gecikmeler söz konusu olabilir.


KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR  

Haftanın ilk günü gündeminizde finansal konular olabilir, kazançlarınız yönünde gündemleriniz karşınıza çıkabilir. Güneşin Kova burcunda hareket ediyor olması,  sizler için yaşamınızın genelinde yeni gelişmeler getirmeye devam ediyor, bazılarınız ilişkilerle ilgili kararlar alabilir.  Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte kardeşler, akrabalar , komşularınız daha fazla odak noktanız da olabilir. Bazılarınız bu dönem seyahatlere çıkabilir.


BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR  

Haftaya başlarken gündeminizde fiziksel imajınız, görünüşünüz olabilir veya sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz.  Güneşin Kova burcunda seyahat ediyor olması , yalnız kalma ihtiyacınızı artırabilir. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte maddi manevi değerleriniz, kazançlarınız ile ilgili gelişmeler sizleri bekliyor. Bu dönem kazanç artışlarınız söz konusu olabilir. Ancak harcamalarınızda da artışlar olabilir. Arkadaş ilişkilerinde hassas olunabilecek bir hafta 

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV