24 Ocak 2017 Salı

Aslan Burcu ile Yengeç Burcu evliliği

Aslan ve yengeç burcundan 2 insan evlenirlerse, evlilikleri nasıl olur Anlaşabilirler mi? YENGEÇ BURCU ve Aslan burcu ile ilgili detaylar haberimizde

01 Ocak 2017 Pazar 19:27
Aslan Burcu ile Yengeç Burcu evliliği
KADINHABERLERİ.COM- Astrolojik olarak Aslan ve Yengeç burçlarının uyumlu olması beklenir. Çünkü biri evin kralı , diğeri ise kraliçesi olacaktır. Yengeç Burcu uyumlu, aslan burcu ise yöneten hali ile tam bir uyum içindeler, Aslan ile Yengeç
 Biribirinden sonra gelen burçlar birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar.Aslan ile Yengeç de art arda gelen burçlardır.
Yengeç ile tanışan Aslan, sahip olmak istediği özelliklerin onda olduğunu fark eder. Hayat hakkında bilmek istediği şeyleri yengecin bildiğini farkeder.Bu da uyumlarını arttırır.


Yengeç bütün burçlar içinde en hassas ve ilgili burçtur. Sezgisi ile insanların duygularını kolayca anlayabilir. Su elementi olduğu için telepati duygusu vardır. Yengeç bu özelliğini sizi sakinleştirmek ve gerekli ilgiyi gösterebilmek için kullanacaktır. Aslan Burcuna  aşık bir Yengeç harika bir deneyim olacaktır.

Aslan ne kadar para harcarsa, yengeç o kadar tutumludur.O yüzden birbirlerini tamamlarlar.Yengeç insanı sıcak, yumuşak ve içtendir. Size hükmetmeye çalışmayacaktır. Siz Aslan burcu olarak hayatı dolu dolu yaşarken, o bunu kendi beceremese bile sizin bu yaklaşımınıza hayran kalacaktır. Ama sadece harcamalar konusunda anlaşamayabilirsiniz.

Yengeç burcunun ailesine ve evine çok düşkündür. Sizin sabahlara kadar ağlayan bir bebeğe sabrınız yoksa bile onunla oyun oynamak hoşunuza gider.Ama o bebekle ilgilenir,siz oynarsınız.


Yengeç insanı gibi iyi bir aşçıdır.Aslan da kendini ispatlamak ister.Ama siz Aslan olarak onun yaptığı şeyleri kendiniz yapmış gibi anlatırsanız, yengeç eşinizi kırabilirsiniz.
 Onun çabalarını küçümsemeyin bu, duygularını incitecektir. Yengeç insanı, sürekli endişe içindedir, siz onun gibi bir çok konuda endişe duymazsınız. Bu aranızda sorun yaratabilir. Yengeç burcu olaylara geç tepki gösterir. Aranızda önceden geçmiş bir anlaşmazlıkta hiç tepki vermemiş olan Yengeç bir ay sonra bu konudaki rahatsızlığını dile getirirse hiç şaşırmayın. Yengeçler unutmaz. Ama Aslanlar çabuk vazgeçer.Geçmişe dönük yaşayan Yengeç ve bu günü yaşayan Aslan dönem dönem gelgitlar yaşayabilir.

Ama Aslan ve Yengeç tam bir anlaşma içinde yaşayıp giderler.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV