08 Ağustos 2020 Cumartesi

9 nisan 2018 haftalık burç yorumları

9 nisan 2018 haftalık burç yorumları.. Bir haftadır gökyüzü gergindi. Peki bu hafta güzel bahar havasına gökyüzü de uyum sağlayacak mı? İşte ünlü astrolog Öner Döşer'in 9 nisan haftası için burç yorumları.. haftanın en şanslı günleri Çarşamba, Perşembe ve Cuma olarak gözüküyor.

09 Nisan 2018 Pazartesi 14:12
9 nisan 2018 haftalık burç yorumları
 KADINHABERLERİ.COM- Boğa burcunda seyreden Venüs ile Oğlak burcunda seyreden Mars, her ikisi de hayli güçlü oldukları, rahat ettikleri burçlarda iken aralarında dostane üçgen açının etkinleşiyor olması, özel ilişkilerin güçleneceğini, bu konuda sağlam ve kalıcı adımlar atmak adına güzel bir zaman diliminde olduğumuzu gösteriyor. Her ne kadar Merkür geri harekette olsa da, Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde ilişkiler alanında güzel bir enerji akışı yakalayabilir, bu atmosferi değerlendirebiliriz.


İş konusunda zorlanabiliriz

Güneş-Plüton karesinin etkisini maksimumda gösterdiği haftanın ilk yarısında iş ve kariyerle ilgili konularda zorluklar yaşayabiliriz. Bu uyumsuz açı güç çekişmelerini, otorite temsilcisi kişilerle problemleri, abartılı ve gözü kara rekabeti ve anlatır. Başarı için her şey mubahtır anlayışının vurgu kazandığı bir haftadayız. Güç elde etme yolunda her şeyi yapabilecek kişilere karşı dikkatli olmamızda fayda var! Salı ve Çarşamba günleri en dikkatli olmamız gereken günler olarak görülüyor.

Yabancı menşeli işler, turizm, seyahatlerde avantajlar

Jüpiter-Plüton gezegenleri arasındaki uyumlu açı hafta genelinde kendini gösterecek ve özellikle de hafta sonunda daha etkili olacak. Dolayısı ile yabancılarla yapılan tüm işler, ithalat, ihracat, turizm, seyahatler alanlarında güzel gelişmelere açık bir zaman diliminde olacağız. Yüksek eğitim ve yayıncılık gibi konularda da olumlu yönde mesafe kat edebiliriz. Bu alanlarda her türlü girişim, başvuru, yazışma ve kontak için özellikle Cuma ve Cumartesi günlerini kullanabiliriz.

Fedakarlık ve yardımlaşma enerjisi

Mars-Neptün arasındaki uyumlu açının etkili olduğu haftanın ikinci yarısında fedakarlık ve yardımlaşma enerjisi aktif oluyor. Başkalarına yardım ve destek üretmek için ille de belli bir zamanı beklemek gerekmiyor tabii ki, her zaman yapabiliriz. Ama bu hafta için en uygun günler Cuma ve Cumartesi olarak görülüyor. Egomuzu geri çekebilmek, yeri geldiğinde başkalarına öncelik verebilmek, bazı şeylerden vaz geçebilmek açısından destekleyici bir enerji akışı var, değerlendirebiliriz.

Merkür direkte dönüyor!

İletişim gezegeni Merkür 15 Nisan Pazar günü direkt harekete dönmek üzere durağanlaşıyor. 15’ini takip eden birkaç gün boyunca henüz ortalama hızında olmayacak, ama yine de, önemli görüşmeler, toplantılar, bildirimler, açıklamalar için 16’sında gerçekleşecek yeniay sonrasını kullanabiliriz. Koç burcu haritanızda hangi alana denk düşüyorsa, bu alanda bir müddettir sizi bekleten ya da engelleyen şeylerin artık yolunuzdan çekilmeye başladığına şahit olabilirsiniz. Haftalık canlı yayınımda bu konudan etraflıca bahsettim ve BURÇLARA GÖRE değerlendirmeler de yaptım. İzlemek için tıklayınız…

https://www.youtube.com/watch?v=hTQ6MF5YcQU


Haftanın günlere göre değerlendirmesine gelince…

Pazartesi günü sabah saatlerinde Uranüs ile dik açı yaptıktan sonra boşluğa giren Ay, saat 09:49’da Kova burcuna geçiyor. Bu saat öncesinde girişeceğimiz işlerin ne yönde ilerleyeceğini kestirmekte zorlanabilir, kontrolü ele alamayabiliriz. Bu yüzden 09:49 sonrasından itibaren harekete geçmek isabetli olacaktır. Günün geri kalanında Ay’ın Merkür ile altmış derecelik olumlu açıya ilerleyecek olması, önemli konuşma ve yazışmalar açısından isabetli bir günde olduğumuzu gösteriyor. Yeni şeyler öğrenmek, öğretmek, eğitim ve yayıncılık alanında işlere girişmek, duyurular ve paylaşımlar yapmak, tanıtım ve pazarlama işleri açısından uygun bir gündeyiz.

Salı günü boyunca Ay Kova burcunda ilerliyor. Toplumsal ve entelektüel konuların vurgu kazandığı bir gündeyiz. Ay-Venüs karesinin etkili olduğu sabah saatlerinde özel ilişkilerde zorluklara ve sorunlara açığız, dikkat! Günün ikinci yarısında olumlu ve rahat bir enerji akışı var. Ay-Güneş üçgeninin etkili olduğu akşam saatlerinden itibaren özel ilişkiler ve/veya iş ilişkileri ya da sosyal ilişkiler açısından güzel bir enerji akışı var, değerlendirebiliriz.

Çarşamba gününün büyük çoğunluğunda Ay Kova burcunda ilerliyor. Sabah erken saatlerde etkisini göstermeye başlayan Ay-Jüpiter karesi, aşırılıklara ve abartılara açık bir zaman diliminde olduğumuzu gösteriyor. Yine sabah saatlerinden itibaren çok etkili olan Güneş-Plüton karesi, güç çekişmelerine, baskı ve stres yaratan gelişmelere dikkat çekiyor. Önemli ve etkili pozisyondaki kişilerle görüşmeler, toplantılar, onlardan talepler bağlamında günün bu ilk yarısını kullanmasak iyi ederiz! Özel ilişkiler açısından ise şanslı bir zaman dilimindeyiz. Olumu enerji akışı akşam saatlerine kadar devam ediyor. Güzel sürprizlere ve yeniliklere açık olduğumuz akşam saatlerinde Uranüs ile altmış derecelik açısını yapan ve başka açısı kalmayan Ay boşluğa giriyor (17:55) ve bir müddet sonra Balık burcuna geçiyor (21:39).

Perşembe günü boyunca Ay Balık burcunda ilerliyor. Duygusal anlamda yoğun, başkalarının ihtiyaçlarına duyarlılığın vurgu kazandığı bir gündeyiz. Venüs-Neptün üçgeninin etkisini hissedeceğimiz bu latif günün ilk yarısından itibaren girişeceğimiz işleri somutlaştırma, ayağını yere bastırma şansına sahip olabiliriz. Zira Ay-Satürn altmışlığının sağlamlık ve kalıcılık enerjisi yayan etkileri de devrede olacak. Aşk ve romantizm açısından haftanın en şanslı günündeyiz diyebiliriz. Aynı zamanda artistik ve sanatsal konularda ilham ve yaratıcılık da gündelik hayatımızda kendisini gösterecek. Ay’ın uyumlu açılarının etkili olduğu akşam saatleri ve sonrasında sevgi dolu bir enerji akışı var, iyi değerlendirelim!

Cuma günü boyunca Ay Balık burcunda ilerliyor. İlahi ve manevi konulara ilgi ve eğilimimizin öne çıktığı bir gündeyiz. Sabah saatlerinden itibaren Ay’ın uyumlu ve latif açıları, özel ve sosyal ilişkiler açısından özveri ve fedakarlık, yardımlaşma enerjilerini güzel bir şekilde aktif ediyor. Öğle saatleri civarında etkili olan Ay-Plüton altmışlığı, yardımlaşma ve güç birliği konusunda destekleyici çalışıyor. Hemen ardından gelen Ay-Jüpiter üçgeni de öyle. İşbirliği içerisinde hareket etmenin avantajlarını yaşayacağımız bir gündeyiz. Uluslararası işler, eğitim ve yayıncılık, hukuksal konular, turizm alanında önemli girişimler yapabiliriz, ama 14:27 sonrasına kalmamak kaydıyla! Zira bu saat sonrasında Ay boşluğa giriyor olacak…

Cumartesi sabahı 06:25’te Ay Koç burcuna geçiyor. Tempolu, hareketli ve hararetli bir gün başlıyor! Ay-Merkür kavuşumunun etkili olduğu öğle saatlerinde sözlerimize dikkat etmemizde fayda var! Aceleci kararlardan ve konuşmalardan kaçınsak iyi ederiz! Ay-Satürn karesinin etkili olduğu akşam saatlerinde engellenmelere, gecikmelere açık olacağız. Randevulara geç kalmamak adına bu geciktirici etkiyi dikkate almak yerinde olur. Gün boyunca etkili olan Jüpiter-Plüton altmışlığı yabancılarla yapılan tüm işler, ithalat, ihracat, turizm, seyahatler alanlarında güzel gelişmelere açık bir zaman diliminde olduğumuzu gösteriyor. Yüksek eğitim ve yayıncılık gibi konularda da olumlu yönde mesafe kat edebiliriz. Yine gün boyunca etkili olan Mars-Neptün altmışlığı, başkalarına öncelik vermek ve fedakarlık enerjisini aktif ediyor. Yardımlaşmak, başkalarına destek vermek adına güzel bir gündeyiz. Yoga ve benzeri çalışmalar, deniz kenarı aktiviteler ve yürüyüşler açısından harika bir gündeyiz! 

Pazar günü boyunca Ay Koç burcunda ilerliyor. Enerji çok yüksek ve agresif akıyor, bu yüzden kontrolsüz çıkışlara, sakarlıklara, sakatlıklara, kazalara açık bir öğle öncesinde olacağız, dikkat! Yangınlar, kavga gürültüler, hırsızlıklar, zorbalıklar aktifleşebilir, dikkatli olmamızda fayda var! Öğle sonrasındaki saatlerde de Ay-Plüton karesine ilerliyor ve Mars-Plüton karesini aktif ediyor olacak. Zorlu, hırpalayıcı, agresif enerjiler işbaşında, dikkat! Şartları fazla zorlamasak iyi ederiz! Stresli, gergin, kavgacı, zorba kişilerden ve ortamlardan uzak kalmamızda fayda var!

Sevgi, ışık ve umutla!

Öner Döşer, AMA, ISAR Cap

OPA Türkiye Temsilcisi, APAI Üyesi

7 Nisan 2018, Cumartesi

Astroloji Okulu, Şaşkınbakkal  

 

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  ARŞİV