6 ocak 2019 Güneş tutulmasının yengeç burcuna etkisi-Ninova Astroloji'den

"Ninova Astroloji', kadınhaberleri.com için yengeç burcu VE Yükselen yengeçlere etkisini özel yazdı. 2019'un göksel açıdan en önemli aylarından biri kuşkusuz ocak ayı. Etkileri, başlayan tutulmanın etkisi ortalama kısa vadede 2-3 ay arasında olacak. Uzun vadede tutulma süresi olan 1,5 saat olduğu için 1,5 yıl etkisi sürebilir bireysel hayatlarımızda.

 6 ocak 2019 Güneş tutulmasının yengeç burcuna etkisi-Ninova Astroloji'den

 KADINHABERLERİ.COM- Tutulmanın Temel Noktaları:

1- Pluto ve Satrün'ün tam orta noktasında gerçekleşek
2- bu güneş tutulması 
Vega Sabit yıldızınınetkisini de alacak.
3- 
 2019'un tutulmaları yengeç-oğlak aksında 
4- 
15 derece oğlak burcunda (+5, -5 derece olarak düşünelim) kişisel doğum haritanızda bir gezegen varsa ve bu derece hangi evinizde ise bu noktadan etkileneceğinizi belirtelim.
5- 2019'daki beş tutulmanın ilki olacak.
6- 
Oğlak burcunun özelliklerini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Oğlak 10. evi yöneten toprak elementi bir burçtur. (Bazı astrologlara göre yengeç-oğlak aksı ihtilal ve kanlı olaylara işaret edebiliyor)
7- 
 6 ocak 2019 tutulması Türkiye'den tam görülmeyecek. Genel kanı astrolojide, tutulmanın tam gözüktüğü yerde daha çok birebir gözlemlendiği yerlerde olacağı noktasındadır. Daha çok Çin ve Moğolistan, Kore gibi Asya'nın diğer ucunu etkileyecek.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇLERE ETKİSİ

Sevgili Yengeç burçları zıt burcunuz oğlakta gerçekleşecek olan tutulma sizin evlilik-ilişkiler olan 7. evinizde gerçekleşecek.  Evliliklerindede Varolan zorlukları da düzeltmek için imkan doğabilir ya da boşanma şartları oluşan evlilerin ayrılışına vesile olabilir. Yeni ilişki isteyenler için özellikle ciddi ilişkiler isteyenlerin beklediği zaman dilimi geldi. Öncü bir burç olan tutulma sizi en az oğlak burcu kadar kadersel etkileyebilir. 

Yengeç burcuna olumlu bir haberim de şu bu tutulma 5. eve iyi bir açı yapacak özellikle edebiyat-sanat sinema ile uğraşıp bir türlü yol alamayanlara kapılar açılabilir.

TÜRKİYE'YE ETKİLERİ KISA BAKIŞ

Ayrıca Türkiye'nin yükselen burcunun yengeç olduğunu hatırlatmalıyım. Ynegeç burcu astrolojide vatan ve milliyet kavramlarının temsilcisidir. Bu konularla ilgili beklenmedik ama hayrımıza gelişmeler olabilir. Ancak 7. ev uluslararası ilişkiler ve açık düşmanları da sembolize eder. Bu bakımdan hakikaten yılbaşından itibaren Türkiye'yi şaşırtan uluslararası adımlarıyla karşılaşabiliriz.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 20:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER