6 ocak 2019 Güneş tutulmasının Oğlak burcuna etkisi-Ninova Astroloji'den

6 ocak 2019 Güneş tutulmasının Oğlak burcuna etkisi-Ninova Astroloji'den.Etkileri başlayan tutulmanın etkisi ortalama kısa vadede 2-3 ay arasında bizleri etkileyecek. Uzun vadede tutulma süresi olan 1,5 saat olduğu için 1,5 yıl etkisi sürebilir bireysel hayatlarımızda.

6 ocak 2019 Güneş tutulmasının Oğlak burcuna etkisi-Ninova Astroloji'den

 KADINHABERLERİ.COM- Güneş tutulması oğlak burcunda olduğu için özellikle oğlak burcunun iş hayatında sorumlulukları artabilir. Oğlak burcu astrolojide mesleklerin sembolizması gibidir. Bu bakımdan herkesin iş hayatını bir biçimde etkileyeceğini söylemeliyim. Ancak  burada önemli olan sizin kişisel haritanızdaki dereceler. Natal haritanızı açın oğlak burcuna denk gelen evde hangi gezegenler var bunları kontrol edin. Eğer bu derece ve ev boşsa bir miktar daha az etkilenecek olduğunuz biçiminde yorumlanabilir.


6 OCAK 2019 tarihli güneş Tutulmasının Temel Noktaları:

1- Pluto ve Satrün'ün tam orta noktasında gerçekleşek
2- bu güneş tutulması 
Vega Sabit yıldızınınetkisini de alacak.
3- 
 2019'un tutulmaları yengeç-oğlak aksında 
4- 
15 derece oğlak burcunda (+5, -5 derece olarak düşünelim) kişisel doğum haritanızda bir gezegen varsa ve bu derece hangi evinizde ise bu noktadan etkileneceğinizi belirtelim.
5- 2019'daki beş tutulmanın ilki olacak.
6- 
Oğlak burcunun özelliklerini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Oğlak 10. evi yöneten toprak elementi bir burçtur. (Bazı astrologlara göre yengeç-oğlak aksı ihtilal ve kanlı olaylara işaret edebiliyor)
7- 
 6 ocak 2019 tutulması Türkiye'den tam görülmeyecek. Genel kanı astrolojide, tutulmanın tam gözüktüğü yerde daha çok birebir gözlemlendiği yerlerde olacağı noktasındadır. Daha çok Çin ve Moğolistan, Kore gibi Asya'nın diğer ucunu etkileyecek.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN  OĞLAK BURCUNA ETKİSİ

Sizin 1. evinizde gerçekleşecek olan tutulma özellikle yükselen derecesi 15 olanların hayatını kökünden değiştirecek. Sizin hiçbirşeyiniz kolay olmadı ama bu sefer biraz daha hızlı ve kolay olabilir. 5-6 ocak doğumlu oğlaklar daha da fazla etkilenebilir. Disiplinli, planlı davranan oğlaklar için girişim bakımından iyi bir dönem. Özellikle grup çalışması yapma niyeti olanlar eğer bu tarihlere kadar bir birikim yaptılarsa alt yapı hazırladılarsa tam zamanı. Hazirana kadar bu etki ile adım atabilirsiniz. 6 ocak bir bakımdan daha çok önemli bir tarih, gerileyen Uranüs durağan hale geçecek ve 6 marta kadar bu pozisyonda kalacak. 6 ocak 2019 çok kritik bir gün. Bugün için hiç risk almamanızı tavsiye ederim. Eğer iletişim alanlarını içeren işlerde iseniz Merkür'ün 5 ocakta Oğlak burcuna geçeceğini göz önünde bulundurun. Kamu ile iş yapan oğlak burcu iseniz beş düşünün bir adım atın derim. 

Bütün bu etkileşim içinde yukarıda dediğim gibi şimdiye dek altyapı hazırlayanlar için bulunmaz enerjiler. Sadece ocak ayı boyunca 8 ocak-12-13 ocak tarihlerinde kritik görüşmeler yapmayın. 21 ocakta girişim de bulunabilirsiniz ama lütfen amirlerinizle tartışmalara girmeyin, daha kabullenici davranın. Ve hiçbirşeyi kişiselleştirmeyin. Bu görüşmeleri 22 ocak-23-24-25 ocak arasına alın derim. 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER