31 Ocak 2018 Kanlı, mavi, ay tutulmasının burçlara etkisini Ninova Astroloji yorumladı

31 Ocak 2018 Kanlı, mavi, ay tutulmasının burçlara etkisini Ninova Astroloji yorumladı... Tutulmalar bir anlamda güçlü dolunaylardır. Etkileri bu bakımdan düşünmenizi tavsiye ederim. Ninova Astroloji ekibi olarak kadınhaberleri.com'a yorumladık

31 Ocak 2018 Kanlı, mavi, ay tutulmasının burçlara etkisini Ninova Astroloji yorumladı
 KADINHABERLERİ.COM- 31 ocak 2018  Çarşamba günü gerçekleşecek ay tutulmasında öne çıkan figürün  “kadınlar” olduğunu daha önce söylemiştik.www.kadinhaberleri.com/astroloji-yorumlari/ninova-astrolojiden-subat-ayi-burc-yorumlari-h671620.html.
Tutulma esnasında Ay ile aynı derecede kavuşan Ceres bizibesleyen toprak ana arketipidir.
Unutulmaması gereken bir konu da bu tutulmanın aslan burcu olmasıdır. Aslanın arkasındaki yengeç etkileri  de mevcuttur. Ay, batı astrolojisinde kadınları, İslami astrolojide Hz. Fatma'yı temsil eder. Yani bu ay tutulması kadın figürlerini öne çıkaracak ve mücadeleci kadınları destekleyecek.

31 ocak 2018'de aslan burcunda ay tutulması yaşanacak. Ceres isimli yani Demeter astroidi bu tutulmada başrolde. Yani hasat yıldızı. Ağustos 2017'deki güneş tutulmasında attığınız hasatları toplama zamanı. Ay tutulmasının etkilerinin başladığını ve en büyük etkilerini ilk 3 ayda alacağınızı düşünerek okumanızı tavsiye ederiz. Ay tutulması genelde duygusal olsa bile geçen seneki tutulmalara göre daha yapıcı olduğunu söyleyebiliriz. Öncelikle yükselen burcunuzu ardından güneş burcunuzu okumanız önemlidir.

Koç Burcu: 
Bebek isteyen koçlar için iyi açılar var. Ancak Neptün'ün verdiği hayalci etki ile sanal para gibi riski işlerde kayıplara uğrayabilirler. Bu bakımdan somut alanlarda para kazanmaya çalışmalarını tavsiye ederim. Kariyer hayatlarında farklı şimdiye kadar denemedikleri projeleri ile öne çıkabilirler. Tutulmanın hemen ardından aşk hayatınızda hareketlenmeler olacak. Örneğin bekarsanız, yeni biriyle tanışabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa evlenmeye karar verebilirsiniz. Koç kadınları sağlığı için bir gözden geçirme zamanı. Miras ile ilgili işleri olanlar sonuç alacaklar.Boğa BurcuHedefleri ve kariyerleri için tutulmanın ilk haftası çok önemli. 31 ocak tutulması ardından taşınmayı düşünmeyen boğalar dahi bir değerlendirmeye girebilir. Boğa burcu ay tutulmasını 4. evden alıyorlar. Eğer emlak alıyorlarsa dikkatli olmalarını  tavsiye ederim. Kariyer noktasında çok önemli adımlar atacak olan boğalar, kariyer anlamında da işini ve evini de değiştirebilir. Bu değişim sırasında çevresindeki kadın figürlerine dikkat etmeleri gerekir. Ama sakın geri çekilmeyin bu aldatıcı bir korku. Akademik kariyer yapmak isteyen boğalar için tutulma sonrası adım atarlarsa bereketini görebilirler. Jüpiter 7. evlerinde olan boğalar, iletişimlerini yüksek tutarlarsa iyi ortaklıklar kurabilirler. Marsın 8.evinden geçtiğini gözönüne alıp tutulmanın ardından kayak, snowboard gibi aktivitelerden uzak durmalarını tavsiye ederim.


İkizler Burcu


 Ay tutulması 3. evde olduğu için yakın çevrenize dikkat. Diğer yanda öğrenci olan ikizler ve iş arayan ikizler, büyük gezegen etkileri altına girecek. Yeni bir dönem başlayacak. Öğrenme yönünde önemli kararlar sizi bekliyor. Uzun kısa yolculuklar ikizleri bekliyor. Bazı  konularda kararsızlık yaşabilirsiniz, bocalayabilirsiniz. Tutulma etkisi ile hataya sapabilirsiniz. Bu bakımdan derinlemesine incelemelerden sonra yavaş karar alarak devam etmelisiniz. 2. evden tutulma açısı alırken 6. evden jüpiterden destek alacaksınız. Bu desteğin şartı yavaş ve düşünerek adım atmak olacak. Eğer iyi inceleme ve düşünme aşamasını geçerseniz para kapıları sonuna kadar açılabilir. Medya, iletişim, pazarlama alanında çalışanlar için güzel günler geliyor.


Yengeç BurcuYengeçler ay tutulmasını 2. evden yaşayacaklar. Tutulmalardan çok etkilenecek burçların başında yengeçler gelecek. Maddi bakımdan dikkatli olursanız tutulmadan sonra olumlu etkilenmeye başlayacaksınız. Para konusunda özellikle miras gibi konularda olumlu gelişmeler olabilir. Eğer para kazanmaya başladıysanız daha da iyi olacak ya da paranın değerini anlayacak. Maddi endişeleriniz sona erebilir 31 ocak ve sonrası.  Ancak ani ödemeler de çıkabilir. Yani para geldiği gibi gidebilir. Harcamalara dikkat, lüks tüketime dikkat. Vergilere, sigorta ödemelerine ayrıca dikkat edin, süprizler gelmesin.

Zayıflama planı yapan yengeçlere 31 ocakta başlamalarını tavsiye ederim. Tutulma öncesi ve sonrası üç gün alıngan olabilirsiniz. Bunun aydan kaynaklandığını düşünüp kendinizi üzmeyin. Krizleri iyi yönetmek için ayın etkisini iyice öğrenmelisiniz. Hareketlenmek ve yürümek psikolojik olarak iyi gelebilir.Aslan BurcuYükselen aslan ve güneş burcu olan aslanlar, Çevrelerinden çok destek alacakları bir döneme girdiler. Çok ağır hasta olan aslan burçlarına dikkat. İlişkilerinde sorun yaşayan aslanlar tutulma ve sonrası 15 gün içinde bu sorunların altından kalkabileceksiniz sevgili aslanlar.
Kendi işini yapan aslanlar, ay tutulmasının yapıcı etkisiyle kendi işlerinde büyük adımlar atabilir, harekete geçebilirsiniz. Kendi işini kurmak istiyorsanız detaylı çalışmalar sonucunda adım atmak şartıyla büyük başarılar kazanabilirsiniz. Hem iş hayatında hem de özel hayatlarında rasyonel kararlar almaları faydalarına olur.


Başak Burcu
Başak burcu ve yükseleni ay olanlar, ay tutulmasının etkisini 12. evden alacaklar. Güvensizliklere ve kaygılarının bir miktar atabileceği bir döneme giriyorlar. Kronik rahatsızlıkların kendini açığa çıkaracağı bir süreç olabilir. Manevi bakımdan çalışmalar yapacaksanız, umre, Kudüs gibi ziyaret planlarınız varsa 31 ocaktan sonrasını tercih edebilirsiniz. Çalışma hayatlarında beklenmedik yenilenmeler olabilir. Gizli kalmış birkaç konu açığa çıkabilir. Geçmiş 4 hatta 7 yıla nazaran daha kısmetli günlere tutulmasının ardından ulaşmaya başlayacaksınız. 

Sağlıkla ilgili girişimleriniz olduysa devamını getirin derim. Özellikle hastalıklarınız varsa ve tedaviye başladıysanız olumlu sonuç alacaksınız. Ama eğer kendinize iyi bakmıyor, kontrollerini ihmal ediyorsanız tutulmadan olumsuz etkilenebilirsiniz. Sosyal yaşamınız hareketlenebilir, grup çalışmalarınız artabilir. Eğitim hedefleri olanlar tutulma sonrası başlarsa yol alabilirler.Terazi Burcu


Terazi burcu ve yükselen teraziler, 31 ocak ay tutulmasını 11. evinde yaşıyor. Sosyal bir aya giriyorsunuz. Vakıf, derneklerde çalışanlar fayda görecek. Komşularınızla dostlarınızla düşündüğünüz daha güzel günler gelebilir. Satış, pazarlama işine girmek isteyenler için 31 ocak ay tutulmasından sonra güzel günler gelecek. Yeni hobiler edinmek için uygun zamanlar denilebilir. İnsiyatif kullanırsanız size olumlu etkiler olarak dönecektir. Arabuluculuk yaparken daha dikkat etmeleri gereken bir hafta olacak tutulma ve ertesinde. 

AKrep Burcu


 Patronlarıyla sorun yaşayan akrepler, şubat ayında rahatlayacaklar. Taşınmak için ideal bir ay. Anneniz ve babanız ağustosa kadar sizi oyalayabilir. Adımlarından emin. Toplum önündeki statünüzde fırsatları zirveye taşıyabilirsiniz. Diğer yandan çok verici davrandığınız kişilere karşı bir sorgulama ve elemeye gideceksiniz. Kıskançlıkları fark edebilirsiniz. Eğer hesaplamadan bir işe girerseniz bunun bedelini ödeyebilirsiniz. Bütün bunlara rağmen Jüpiterin akrepte olduğunu düşünüp 2018'in her gününün ayrı kısmet taşıdığını gözönünde bulundurun. 

Yay Burcu


Yay burçları tutulmayı 3. ve 9. evde yaşayacak. Akademik ve hukuksal konularda olumlu adımlar için tam zamanı. Eğer bir konuda uzmanlaştıysanız topluma açılma zamanınız geldi. Geçmişinizden bağımsız yeni bir döneme gireceksiniz. Felsefe ve gizembilim ile ilgilenmek isteyen yaylar için şubat ayı iyi bir başlangıç. Melankoli içinde olan yaylar bu ruh halini artık bırakacak. Hassasiyetiniz bir miktar artabilir. Bunu normal kabul edip, hareket edin. Sezgileriniz çok iyi çalışacak. Hayal gücünüz çok aktif. Senaryo gibi işlere meraklı kişilere tutulmaların ardından çalışmalara başlamalarını tavsiye ederim. Uzun yolculuklara çıkmak isteyen emekli yaylar için en uygun ay şubat ayı denilebilir. Medya ve yayıncılık alanında eğitim alan yaylar için de uygulama fırsatları gelebilir.Oğlak Burcu

2. evde olan tutulma, sizin kredileriniz ve borçlarınız konusunda sonuca ulaştıracak. İyi günlere girmeye başlayacaksınız. Özellikle tutulmanın hemen ertesi günlerde yeni para kaynakları oluşturabilirsiniz. Psikolojik anlamda sizi zorlayan olaylar yavaş yavaş sonuca gelecek. Sigarayı ve alkoli bırakmak isteyen aylar için 31 ocak tutulmasının ardından gelen günleri tavsiye ederim. Miras ve borç konularında bazı ikilemler yaşayabilirsiniz bu ikilemleri ancak iyiden yana kararlar alarak aşabilirsiniz. İyiden yana oğlaklar hasata kavuşacak kötüden yana olan oğlaklar hüsran yaşayacak.


Kova Burcu

Jüpiterden olumlu etkiler alabilirsiniz. Tutulmalar 7. evinizde. Evlenmek isteyen kovalar evlenebilir. Boşanmak üzere olan kovalar boşanabilir. Açık düşmanlara dikkat diyorum, niyetinin iyi olmadığından şüphelendiğiniz kişilerle evlilik boşanma kararlarınızı değerlendirmemenizi tavsiye ederim.  Bu arada ortaklık yapmak isteyen kovalar için yeni fırsatlar çıkabilir. Ya da ortaklığını bitirmek isteyen kovalarda desteklenebilir. Motivasyonunuz bu dönemde çok yükselecek. Aktif olmak size iyi gelecek. Gereksiz tartışmalardan uzak, soğukkanlı tutumlar size tutulma ve ardından kazandıracak. Balık Burcu

 

Ay tutulması 6. evde olacak. Kreatif işlerde çalışan balık burçlarını güzel günler bekliyor. İlham isteyen balıklara vakit ayırabilecekleri üretken günler geliyor. Terapi alıyorsanız olumlu adımlar atabilirsiniz. Biraz kafanız karışık. Güvenebileceğiniz kişilerle ilişkilere devam ederseniz olumlu etkilenirsiniz. Neptün bu ay balık burcunda olacak. Kafa karışıklığı yaşamanız normaldir. Kronik sağlık sorunlarınızı elden geçermenin de tam zamanı.Ninova Astroloji

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 23:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER