30 Kasım Ay Tutulması ve Burçlara Etkileri

30 Kasımda İkizler Burcundaki Ay Tutulması ve Burçlara Etkilerini Astroninova, kadınhaberleri.com için yazdı. 12 burcu ayrı ayrı aşağıdaki sayfadan okuyabilirsiniz.

30 Kasım Ay Tutulması ve Burçlara Etkileri
 KADINHABERLERİ.COM- Astrolojinin dünyaya en önemli yansımaları, dünyevi olayların en çok tutulmalardan sonra görülür. En çok görüldüğü yerlerde etkisi daha fazla olan ay tutulması, Türkiye'den tam görünmeyecek. Türkiye'nin 6-12 aksındaki evlerde gerçekleşek tutulmanın baştan söyleyeyim acayip etkileri olacak. Hastane ve hapishane yani kapalı alan hattinı temsil eden tutulmadan sonraki 6 ay bundan önceki hiçbir döneme benzemeyecek. Ben ay tutulmasının Covid-19'la ilişkili olarak nisan ayına kadar etkisini süreceğini tahmin ediyorum.

İkizlerin 8 derecesi bir miktar uçak gibi elektriksel kanalları içeren mekanizmalarda kazalar olabilir. 
Ülkemiz için değil ama tutulmanın tam göründüğü ülkelerde volkanik kökenli depremler olabilir.
Ay tutulması, 30 kasım tarihinde 12.27 dakikasında İkizler burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek. Karşı evindeki yay burcuna yansıyacak.
Dolayısıyla bu tutulmadan öncelikle İkizler ve Yay burçları (yükselen, büyük gezegenleri bu burçlarda olanlar) etkilenecek.
İkinci derecede etkilenecek olan burçlar ise başak burcudur. 
Ay tutulmaları bir sonlanma bir netleşme içerdiği için ben Corona-Covid-19 ile ilgili belirsizliğin bu tutulmayı takip eden haftalarda biteceğini düşünüyorum. En azından aşının ülkemize geliş tarihini öğreneceğiz.
Ve aşının şubat ayında Türkiye'ye geleceği ile ilgili kehanet yapıyorum.
Şunu eklemeden geçemem Ay tutulmaları kaderseldir. Tahmin, öngörü yaparız ama tutmayabilir, tek net söyleyebileceğimiz belirsizliklerin ortadan kaldıracaktır.

Siz de kendinizle ilgili tahmin yapmak isterseniz 20 kasım 2002'ye bir dönün bakın yani tam 18 yıl önce bu tarihlerde hayatınızda neler oldu?

Koç Burcu
Değişime açık olmak sizin mottonuz olmalı. Belli seçimler ve belli kararlar için size özel işaretler tutulma ile beraber önünüze gelebilir. Kadersel tanışmaların olacağı günlere girdiniz. Arkanızdan konuşanlara vs. hiç takılmayın. Sonlanmalar olacak ve dolayısıyla yeni başlangıçlar olacak. Bu başlangıçlarda insani olanı öne alırsanız önümüzdeki bir yıl rahat edersiniz.

Boğa Burcu
Hayatınızdaki belirsizlikler, karanlıklar vs. açığa çıkacak. Her alanda özellikle projeler ve medya sahasında gizemler açılacak. Girişimleriniz için iyi bir zaman şu ara hiçbir gezegenin retro olmaması da oldukça iyi bir durum. Görünürde zor ve sancılı süreç sizin için aslında hayırla niyetlenirseniz çok iyi sonuçlar verecek. Yanlışlarınız varsa bunları sıfırlayıp bir demeniz için uygun bir dönem. O kadar ki tövbeniz sizi 30 yıl rahat ettirebilir.

İkizler Burcu
İletişim ve ulaşımla ilgili bazı aksaklıklar yaşama ihtimaliniz var. Dediğim gibi tutulma sizin burcunuzda olacak. İkizler burcu bir 10-15 gün kendini iyi ifade edemeyebilir. Kritik işlerini birkaç gün erteleyin. Radyo ile ilgili işler yapan ikizler burcu için krtik bir derece. Sıradışı ilerlemeler olabilir. Çevresini ve yakınlarını düşünen ikizlerin tamamının kurtuluşunu işaret ediyor. Bu tutulmayı iyi değerlendirin, hayatınızda karanlık bir nokta kalmaması için herşeyi yapın.

Yengeç Burcu
Kariyerinizle ilgili 2-3 senelik durağanlık bitiyor. Sıkıntılarınız bitmeye başlıyor. İkizler burcu sizin 12. eviniz biraz uykusuzluk ve kaygı hissedebilirsiniz. Geçmişte kaçırdığınız özellikle 2001 yılında yakalayamadığınız kariyer fırsatları bu tutulma ile önünüze gelebilir. Bu arada Venüs akrepte, gizli işlerden kaçının lütfen. Sanal ortamda kimseyle tanışmamanızı, konuşmamanızı tavsiye ederim. 
Beklediğiniz krtik konularda hamle yapmak için tam zamanları diyebiliriz. Cesur olmanız güzel ama hamleler yapın ama gene de temkini elinizden bırakmayın. Aslına bakarsanız hisleriniz kuvvetlenecek, hislerinizi dinleyin vicdanınız doğruyu söyleyecektir.

Aslan Burcu
Çevremizde ve kendi hayatımızda akmayan olaylar çok hızlanacak. Venüs, akrep burcunda cinsellikten alkolden uzak durmanızı öneririm. Eğer geçmişte bir hastalığınız varsa bununla ilgili kontrolleri yaptırmanız için de uygun bir dönem. Eğer bilinmeyen bir rahatsızlığınız varsa bu tutulma etkisi ile açığa çıkacak. Bu açığa çıkış sizi rahatlatacak. Bazı olaylarda tepkiniz yükselebilir lütfen kontrollü olun. Kalbimizin sesi ve vicdanımızın sesiyle olaylara güzelce girin. Zihinsel olarak yorgun dahil olsanız geri durmayın.


Başak Burcu
Edebiyat, yazı, sanat için uygun bir dönem. Tutulmanın etkisi 23 kasım pazartesi başlayacak. Önemli etkiler hissedecekler. Venüs 3. evinizde bulunacak. Yazma ile uğraşıyorsanız uygun bir zaman. Eğer yakın seyahatler düşünüyorsanız bu etkilerle adım atmanızı tavsiye ederim.Pandemi ile ilgili sona doğru gidişimiz sizin dünyanızda da bir farkındalıkla gündeminize gelecek.
Akrep Burcu
Tutulmanın yöneticisi Merkür, sizin evinizde. Özellikle sanal ticaretle uğraşan akreplerin vitesi yükseltmesini tavsiye ederim. Eğer yeni bir ürünün lansmanını yapmayı düşünüyorsanız 25 kasım-15 aralık arasında yapmanızı öneririm. Konuşmada başarılı akrepler bir miktar daha öne çıkacaklar.

Yay Burcu
Eğer bir iş sahibi iseniz, işyerinde tasarımsal değişikler için uygun bir zaman. Hareket etme, yurtdışı uzun yolculuk işlerini ertelemek zorunda kalabilirsiniz. İçe yönelmenizi tavsiye ederim. Eğitim, iletişim, basın yayın sizler için ön plana çıkacak. Çünkü ikizler sizin tam karşınızda olacak. Yay burcundaki güneş vazgeçmediğiniz konular size hırs ve başarı verebilir. 

Oğlak Burcu
Geleneksel yöntemlerde ticaret yapıyorsanız, yöntemlerinizi değiştirmeniz örn. blockchain gibi yöntemlere geçmeniz için çok uygun zamanlar. Her ne olursa olsun vazgeçmeden hedefinize gidebilirsiniz, ancak ne olur başkalarının haklarına dikkat edin.


Kova Burcu
Ailenizle, komşularınızla yakın çevrenizle beraber geçirebileceğiniz harika günler. Aslında tutulmaların etkisi 6 ay sürse de en önemli etkileri ilk bir ayda ortaya çıkıyor. Ama zaten siz önümüzdeki günlerde burcunuza geçecek Satrün ve Jüpitere hazırlanıyorsunuz. Ondan önce yani uçuşa geçmeden önce biraz içinize dönün.

Balık Burcu
Gizemli konulara ve manevi alana ilginiz varsa bu konudaki eğitimleri başlatmanız için iyi bir dönem. Ticaret yapıyorsanız, yerli ürünlere dönmeniz için çok verimli bir dönem. Aslına bakarsanız 2001'de başlayan bir döngü bu tutulma ile bir dönem kapanacak.


Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 19:27

Müge Gencay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER