26 aralık 2019 güneş tutulmasının Yengeç burcuna etkisi

26 aralık 2019 güneş tutulmasının Yengeç burcuna etkisi... Sizin için kadersel bir tutulma...

26 aralık 2019 güneş tutulmasının Yengeç burcuna etkisi
 KADINHABERLERİ.COM- İki yıldır tutulmalar sizin burcunuzda, ancak bu tutulmanın en güzeli bu ay gelecek. 7. evinizde gerçekleşecek. Ortaklık, evlilik ve açık düşmanlarınız ortada. Beşinci evdeki mars tutulmanın sizi olumsuzlara karşı koruyabilir. Sağduyu sizin bu dönemde anahtar kelimeniz. Değişim dönüşüm ve farkındalık sizin kelimeleriniz olacak bu tutulmayla beraber. Yani bu tutulma ile gelecek. Süper ortaklıklar, harika ilişkiler hem özel hayat hem iş için bütün enrejiler var. Çok iyicil insanlarla karşılaşmanız mümkün. 1- 8 derece arasında gezegenleriniz varsa söylediklerim yüzde yüz gerçekleşir. Haydi haritalarına bakın. 2017'den beri evlenmek isteyen ve hala bekar olan yengeçler bu tutulma etkisi ile birlikte biri ile tanışabilirler. Fiziksel olarak kendinizi daha iyi hissedecek olacağınızı söyleyebilirim. Devam eden yasal süreçleri olan yengeçler olumlu etkilenebilir. Az ücret teklif eden iş fırsatları olsa dahi üç ve 6 ay içinde ne kadar gelecek vaat ettiğini görebilirsiniz. yeni bir iş kuracaksanız özellikle 5 ocağa kadar imzaları atın derim.
Mars 5. evinizde çevrenize karşı bir bağımsızlık savaşına girerseniz siz kazanırsınız. Bu çocuklarınız için de olumlu bir görünüm. Yurtdışı bağlantılı işler de de olumlu etkiler sizinle...

Bu arada doğum haritanızı biliyorsanız haritanızda asc derecesi 15 dereceden daha yüksekse yükselen aslan burcunun yorumlarını da okumanızı tavsiye ederim:

//www.kadinhaberleri.com/astroloji-yorumlari/26-aralik-2019-gunes-tutulmasinin-aslan-burcuna-etkisi-h671982.html

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2019, 21:14

Müge Gencay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER