07 Ağustos 2020 Cuma

23 nisan haftası astrolojik yorumu

Öner Döşer'den 23 nisan haftası astrolojik yorumu

25 Nisan 2018 Çarşamba 11:26
23 nisan haftası astrolojik yorumu

 Pazartesi günü boyunca Ay Aslan burcunda ilerliyor. Yöneticiler, yönetim biçimleri, otorite ile ilgili konuların ön planda olacağı bir gündeyiz. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun! Bu önemli günü dünya çocuklarına armağan ederek evrenselleştiren Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, özgürlüğümüzün en büyük teminatı olan Cumhuriyetimizi kazandıran tüm devlet erkanına, komutanlara ve askerlere, resmi görev üstlenmiş veya sivil halktan olup bunun için kanını ve canını ortaya koymuş herkesi rahmetle ve minnetle anıyoruz! Çocuklarımız bizim en büyük değerlerimiz. Geleceğimiz onlara emanet! Gözlerinden öpüyor, sevgiyle selamlıyoruz! Ay-Merkür üçgeninin etkisini gösterdiği sabah saatlerinden itibaren önemli konuşmalar, açıklamalar, duyurular, yoğun iletişim trafiği devrede olacak belli ki. Ay-Jüpiter karesinin etkisini göstermeye başlayacağı akşam saatleri ve sonrası yüksek oktavlı bir enerji atmosferine işaret ediyor!

Salı gününün neredeyse tamamında Ay Aslan burcunda ilerliyor. Ay-Jüpiter karesinin abartıya ve aşırılığa ya da fanatik tavırlara meylettiren aktif enerjisi sabah saatlerine damgasını vuruyor! Ay-Uranüs üçgeninin etkili olduğu öğle sonrasındaki saatlerden itibaren özgürleşme, fikir ve görüşlerini güçlü ve açık ifade etme, yeni ve farklı konulara yönelme enerjisi belirginleşiyor. Mars-Jüpiter altmışlığının etkili olduğu gün boyunca dış ticaret, seyahatler, turizm, hukuk alanlarında hareketlilik artıyor. Bu konularda girişimler yapmak açısından da uygun bir atmosfer oluşuyor. Akşam saatlerinde İkizler burcuna geçen Venüs (19:39) ilişkiler alanında hareketli, iletişimi bol, fikir alışverişlerine açık ve esnek olmamızı gerektiren bir zaman dilimine girmekte olduğumuzu gösteriyor. 21:39’da yaklaşık 2 saatliğine boşluğa giren Ay, saat 23:40’ta İkizler burcuna geçiyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde etkili olacak Ay-Venüs karesi, ilişkilerde dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor!

Çarşamba günü boyunca Ay Başak burcunda ilerliyor. Üzerinde çalıştığımız işlerin detaylarına iyice odaklanmamız, ince eleyip sıkı dokumamız gereken bir gündeyiz. Ay-Güneş üçgeninin destekleyici enerjisiyle başladığımız günde güzel gelişmeler kaydedebiliriz. Önemli ve etkili pozisyondaki kişilerle görüşmelerimizi bugüne alabiliriz. Ailevi konularda, ilişkilerle ilgili konularda girişimler yapabiliriz. Ay-Satürn üçgeninin etkili olduğu öğle sonrasında da bu enerji akışı devam ediyor. Toprak elementi burçlardaki gezegenler arasında uyumlu açıların aktif olduğu bir günde olduğumuzdan finansal işleri, gayrimenkul alışverişlerini, tarım ve ziraatla ilgili işleri de bugün başlatabiliriz. Akşam saatlerinden itibaren Merkür-Satürn karesinin bloke eden, iletişimi ağırlaştıran, engelleri öne çıkaran zorlu enerjileri devreye giriyor ve yarına devam edecek, farkında olalım!

Perşembe günü boyunca Ay Başak burcunda ilerliyor. Haftanın en dikkat çekici günlerinden birindeyiz. Merkür-Satürn karesinin blokaj ve gecikme işareti olan zorlu enerjisi henüz devrede ve Mars-Plüton kavuşumunun güçlü enerjisinin de maksimumda olduğu bir gündeyiz. Mücadele ederek ve gayret göstererek yapacağımız işlerde başarılı olabiliriz. Zira Ay bu kavuşuma ve Jüpiter’e uyumlu açı yapıyor. Ama işler rahat ve kolay yürümeyebilir, arkadan ittirmemiz veya işimizi yürütmek için birilerini dürtmemiz, motive etmemiz gerekebilir, farkında olalım! Saat 12:49 sonrasına kalmasak isabet ederiz, zira bu saat sonrasında boşluğa giren Ay, günün geri kalanında boşlukta ilerliyor ve girişeceğimiz ya da haber beklediğimiz işlerin muallakta kalacağını ya da beklenmedik yönde gelişebileceğini gösteriyor. Öğle saatlerinden itibaren Mars-Satürn kavuşumunun etkisinin en belirgin hissedileceği zaman dilimine giriyoruz. Mars ve Plüton her ikisi de zorlu, agresif ve şiddetli enerjileri anlatırlar. Afetler, savaşlar, çarpışmalar, suikastlar, mafya hesaplaşmaları, büyük yangınlar gibi stresli durumlarla eşzamanlılık gösterebilirler. Ekonomik stresler ya da devlet ve kurumlarla ilgili yeniden yapılanma krizi içeren durumlar bu ikilinin Oğlak burcundaki kavuşumunun akla getirdiği şeyler arasında sayılabilir.

Cuma sabaha karşı 04:12’de Terazi burcuna geçen Ay, günün bütününde bu burçta hareket ediyor. İlişkilerin had safhada önem taşıdığı bugünde dengeli olmaya gayret göstermemizde, adil olmaktan uzaklaşmamamızda fayda var! Ay-Venüs üçgeni eşliğinde rahat ilerleyebileceğimiz öğle öncesindeki saatlerin ardından, öğle sonrasında aktif olacak ve akşam saatlerinde daha da baskın olacak Ay-Satürn karesi ve Ay-Merkür karşıtlığı, başkalarıyla uzlaşma yakalamakta ve ilerlemekte zorlanacağımızı gösteriyor. Önemli iş görüşmelerini, yazışmaları, anlaşmaları, ticari işleri öğleden sonraya bırakmasak iyi ederiz! Diplomatik konular ve siyasi alanlarda zorlu enerji akışı var, özellikle akşam saatlerine dikkat! 

Cumartesi günü boyunca Ay Terazi burcunda ilerliyor. Rahat ve huzurlu olma arzusunda olsak da, bunu realiteye dökme konusunda zorlanacağız gibi gözüküyor. Ay’ın Mars-Plüton kavuşumunu dik açı ile tetikleyeceği günün ikinci yarısında kolay ve dengeli ilerlemekte, uzlaşma ve uyumu yakalamakta zorlanabiliriz. Akşam saatlerinde bu stresli enerjiler daha da belirginleşiyor. Kazalara, sakarlıklara, sert ve şiddetli durumlara, hırsızlık-gasp-darp gibi durumlara ve tehlikeli kişilere dikkat! Tehlike arz eden ortamlarda, riskli ve garantisiz mekanlarda ortaya çıkabilecek sert bir enerji akışı var!

Pazar günü sabah saatlerinde Terazi burcunda ilerleyen Ay, erken saatlerde Uranüs ile karşıt açı yapıyor ve hafta sonunu etkileyen en zorlu açılar sona eriyor. Sabah saatlerinde sarsak, sarsıcı, şaşırtıcı, ne yöne gideceği belli olmayan dengesiz bir enerji akışı var, farkında olalım! 08:31-10:11 saatleri arasında boşlukta ilerleyen Ay, 10:11 sonrasında Akrep burcuna geçiyor ve kararlılık kazanıyoruz! Hissiyatımızı, içgüdülerimizi dinleyerek doğruları bulabilir, doğru yolu izleyebiliriz. Duygusal açıdan henüz hırpalayıcı bir atmosfer var, ama giderek azalacak. Güneş-Satürn üçgeninin etkisini gösterdiği bu güzel günde olgun, bilge ve deneyimli kişilerden fayda görebiliriz. Ya da olgunluk ve sabır göstererek etrafımızdaki kişilerden olumlu geri bildirim alabiliriz.

Sevgi, ışık ve umutla!

Öner Döşer, AMA, ISAR Cap

OPA Türkiye Temsilcisi, APAI Üyesi

21 Nisan 2018, Cumartesi

Astroloji Okulu, Şaşkınbakkal 

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  ARŞİV