21 ocak kanlı ay tutulması akrep burcuna ne getirecek?

21 ocak kanlı ay tutulması akrep burcuna ne getirecek? Astroninova, kadınhaberleri.com okurları için özel yazdı.

21 ocak kanlı ay tutulması akrep burcuna ne getirecek?
 KADINHABERLERİ.COM- Kanlı tutulma dediğimiz aslında tam ay tutulması, kanlı denmesi ayın dünyaya çok yakın olmasından kaynaklanıyor. Ay tutulmaları hem size kapalı, açıkta olmayan alanları aydınlatan perdeleri kaldıran tutulmalardır hem de sonlanma-bitiş enerjisini ortaya koyar.

Bu tutulma hem iyi hem riskli sizin için, çünkü Marsınız, jüpiter ve venüsten çok olumlu etkiler alıyor. Bu kavuşum 2. evde olacak. İşsiz olan ya da statü atlamak isteyen akrepler için kısa dönemde bir geri dönüş olabilir. Ayaklarını yere bastığın sürece, bütün projeler verimli bir yolda ilerleyecek. Ama hayalci olmadığınız sürece ben gelirleriniz gözle görülür artışın bu dönemde olacağını düşünüyorum.

21 ocak ay tutulması sizin 10. evinizde gerçekleşecek. En önemli uyarım güdülerinize yenilmemeniz. Örneğin, bir yerde amiriniz size kaba davrandı ve siz kaldıramadınız ve karşılık verdiniz. Mevzu sizi üzer, uzar gider. Sabırlı olduğunuz takdirde bu güçlükleri aşabilirsiniz. 
Diğer bir uyarım ise komşular, sosyal medya ve çok yakın çevrenizden 6 ocak tutulmasından aldığınız kötü etkinin bu tutulma ile daha da görülür hale gelebileceğini düşünüyorum. Gerilmeyin, germeyin. 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 21:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER