2020 yengeç ve yükselen yengeç burç yorumu

2020 yengeç ve yükselen yengeç burç yorumu... 2020 yılı, 2019 26 aralıkta gerçekleşen oğlak burcundaki güneş tutulması etkisi altında başlayacak. Astroninova, kadınhaberleri.com okurları için yazdı... Yengeçler 2019'dan bireyselleşerek çıktıysa iyidir... Değilse bir miktar daha tutulmalarla şekillenecek...

2020 yengeç ve yükselen yengeç burç yorumu
 KADINHABERLERİ.COM- 2020 YILININ toplum için büyük ortak bir imtihanı var. Bu yıl, çalışmayan ve kötü yollarla kazanç elde edenler için elenme yılı. Bu yılın sınavını sadece çalışanlar kazanacak.

Yukarıda söyledim  26 aralıkta gerçekleşen oğlak burcundaki güneş tutulması etkisi 2020 yılı boyunca oğlak ve yengeç burçlarını özellikle etkileyecek. Yengeç geçmişi bırakacak ve sonunda önüne bakmaya başlayacak. Baştan söylüyorum önümüzdeki 3 ay sizin için gerçekten çok çok iyi o sebeple 2020'yi önce yengeç burçlarını yazdım.

10 ocakta burcunuzda bir ay tutulması var. İki yıldır çektiklerinizle ilgili müthiş bir etki yapacak bir ay tutulması. Çünkü bu tutulma yengeç burcu 4 derecede. Ancak özel eşyalarınıza, gizli düşmanlarınıza dikkat edin.. 

Bu yılın ikinci olayı 13 ocakta Oğlak burcunda yani sizin tam karşı burcunuzda gerçekleşecek Satrün Plüton buluşması. Evet biraz baskı enerjisi var ama özellikle Venüs'ün 13 ocaktan itibaren balık burcuna geçmesi maddi kazançlarınızda gözle görülebilir durumlar getirebilir.

Mars gezegeni bu yıl yani 2020'de kendi burcu koçta 6 ay seyredecek. Bu son 35 yıldır ilk kez oluyor. Yani sizin 10. evinizde olacak. Hazirandan itibaren sizin hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim. Hem olumlu hem olumsuz açıları var. Çok dikkatli adım atmanızı tavsiye ederim. Kaygı verir ancak bu kaygılar lütfen sizin gelecek 10 yılınızı etkilemesin. Özellikle natal haritasında marsı olan yengeçler marsını kollasın. Bu durum ülkemizi de etkileyecek çünkü Türkiye'nin yükseleni yengeç burcu. 

Ocak ile mart arası büyük sınavlarımız var. Bu dönemi çok çalışan ve sabredenler için önümüzdeki 12 yılın anahtarını eline almış kabul ediyorum. Sorumluluklarını yerine getirenler ciddi anlamda büyüyecekler. Lütfen çok çalışın. Mars sizi kariyer evinden destekleyecek. Jüpiterle açısı da oldukça iyi. 

22 martta önümüzdeki 20 yılın ana temasını ortaya koyacak Satrün kova burcuna 3 aylığına geçecek. Sonra tekrar oğlağa dönüp retro hareket yapacak. Bu sebeple 1. adım marta kadar olmuyorsa 2. adımını hazirana kadar kritik işlerinizi bitirin.
Mart temmuz arasında lütfen borcun altına girmeyin.

5 nisanda ortak işler yapanların meyveleri toplamaya başladığı tarihler olacak.
5 haziran ise iş değiştirmek isteyenlere fırsatlar sunabilir.

5 temmuz tutulması ise taşınma gündemi oluşturabilir.

9-10 eylülde Mars gerilemesi başlayacak. 2019'a göre daha iyi değerlendirebileceğiniz bir yıl ancak benim tavsiyem 9 eylüle kadar bütün kritik işleri bırakın... 27 eylülde Satrün, Pluto, mars kontağı başlayacak. Üstüne bir de Venüs gerilemesi başlayacak lütfen sonbahara birşey ertelemeyin. Düşünerek adım atmanızı ısrarla tavsiye ediyorum. 

30 kasım'dan itibaren her konuda çok çok dikkatli olun lütfen.

Evlilik ve İlişkiler

Genel olarak bütün astrologlar söylüyor sizin 7. evinizde Satrün ve Plüton buluşması var. Bu ikili ilişkiler ve evlilikler evi. Evet açık konuşalım sağlıklı olmayan evlililikler ilişkiler bitebilir. Diğer yandan evliliklerdeki sorunlarını tespit edip iyi niyetle çözmeye çalışanlar için ise güzel fırsatlar var. Israrla evlilik danışmanından destek almanızı tavsiye ederim. Bu desteği ise mayıs ayına kadar alırsanız yılın ikinci yarısındaki sıkıntıları daha iyi göğüsleyebilirseniz. Eğer bekar yükselen yengeç iseniz bu yılın ilk yılında kalıcı ilişkiler kurma zamanı diyebilirim.
Tabii bu arada jüpiter, geçtiğimiz günlerde oğlak burcuna geçti yani sizin 7. evinize geçti. Bu bakımdan size olumlu olacağını söyleyeyim. 2008 yılında da Jüpiter oğlak burcuna geçmişti yani sizin 2008 yılınız ile aynı temalarda geçecek.
Aynı olaylar olacak demiyorum ama aynı büyüme hızı olacak. Ocak ayından itibaren sizi sıkan ilişkilerden kurtuluyorsunuz. Bu özel ilişkilerde olabilir arkadaş ilişkileri de olabilir.  Ocak sonundan itibaren size iyiyle kötüyü ayırabilme yeteneği gelebilir. Maskelerin ardındakileri göreceksiniz. 

Kariyer ve Para
Ocak ayından itibaren belki maddi kazanç görünümü var. Eğer dilinize dikkat ederseniz maddi olarak daha da güzel kazanırsınız. Eğer çok iş odaklı bir yengeçseniz bu sene kariyer için fedakarlık yapmayın. Ciddi sağlık sorunu yaşayabilirsiniz. Jüpiter ile Neptün arasındaki olumlu açı kariyer alanında ortaklık yapma imkanı sunacak. Eğer natal haritanızda 7 ve 8. evde satrün yoksa bu açıyı değerlendirin ve işinizi büyütmek için fırsatları kullanın ortak olmaktan kaçınmayın. Para enerjisi var. Zaten iki yıldır bir miktar kazanmaya başlamıştınız doğru adımlarla 2020'de de kazanmaya devam edeceksiniz. Mart temmuz ayını iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. İllegal işlere lütfen meyletmeyin hiç risk almayın derim. Birçok şeyi irdeleyip öyle adım atın.

Şimdi size bir ayrım yapacağım yengeç burcunun son 10 gününde doğanlar sabretmeli, risk almamalı, ama yükseleni yengeç olanlar lütfen kazanma fırsatlarını kaçırmayın.

Sağlık
Yengeç ve yükseleni yengeç burcu olanlar ocak ayı boyunca sağlığınıza dikkat edin. Şubat ayı boyunca kısmetleriniz açık o sebeple lütfen sağlık kontrollerinizi yapın. 


Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 21:22

Müge Gencay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER