08 Ağustos 2020 Cumartesi

2018'de bizi neler bekliyor? 2018 burç yorumları

2018'de bizi neler bekliyor? Ninova Astroloji, kadınhaberleri.com için yorumladı. Jüpiter akrepte, Uranüs Boğa'da, 2018 kasımda jüpiter yayda... 1789, Balkan savaşları hepsi Uranüsyen enerjidir.

21 Ocak 2018 Pazar 20:08
2018'de bizi neler bekliyor? 2018 burç yorumları
 KADINHABERLERİ.COM- Eğer gökyüzündeki gezegen ve yıldızların dünyaya, kişilere etkisine inanıyorsanız şu bilgiyi de unutmayın. Tıpkı, devran gibi astrolojinin tarih anlayışıda spiraldir. Yani olaylar tarihsel olarak döner yine aynı yere gelir. Yazılarımı bu bilgi eşliğinde okumanızı öneriririm.
Evet satrün oğlakta. Kendi evinde olarak 2018'e giriyoruz. Mayısta ise Uranüs Boğa'da. Dünya değişiyor ve bu değişimin döngüsü başladı. 15 mayıs itibariyle değişim gözle görünür bir şekilde başlayacak ve 2026'da tamamlanacak. 1935'te Amerika'da Uranüs Boğa burcundan geçmiş. Bu dönemde ne olduğuna bakarsak finansal bakımdan reform yapıldığını görürüz. Uranüs, boğayı sevmez. Güneş sisteminde tersine gidiyor. Hz. İdris'in (Hermes'in) söylediği gibi gökyüzünde ne varsa yeryüzünde de o vardır.
Uranüs'ün geçmişteki döngülerini inceleyince doğal afetler bakımından sıkıntılar görülüyor. 
Satürn oğlak burcundan geçiş zamanlarında modern tarihte hep bir daralma olmuş. Ekonomik alanda olan daralma aynı zamanda insanların ruhi durumuna da ister istemez bir yansıması olur. İyi mi siz kaynaklarınıza sahip çıkın, kadersel olarak muhtemel daralmaya hazırlıklı olun. Yeni borçlara girmeyin, büyük yatırımlar yapmayın. Allah'a şükür kapısından yaklaşın. Şükür kapısından girerseniz olanlara odaklanırsanız, olmayanları görmezsiniz. İlahi sistemi tanımaya, kabul etmeye çalışırsanız ruhen daralmayabilirsiniz. Ayette buyrulduğu gibi  Dua ve sabırla Yaradan'a sığınmak, beklentileri aşağıya çekmek bu ilahi kadersel daralma etkilerinden daha az etkilenmemize neden olabilir. Şimdi biraz güneş burçlarına göre yorum yapmaya çalışalım:

Not: Yükselen burcunuzu da okuyun

KOÇ BURCU 

Mayıs ayı ile birlikte özellikle çalışanların temposu bir miktar artacak. Ancak kadersel olaylar onları biraz devrimci yanlarını harekete geçirmek zorunda bırakabilir. Bu devrim onları keşfe kadar götürebilir. Tek kelime ile bu yılı özetle derseniz: HEYECAN derim.

BOĞA BURCU
Jüpiter akrepte, uranüs boğada ve bu iki büyük transit, sizi birkaç yıl etkileyecek bir değişime zorlayacak. Zaten epeydir hayatınızı sorguluyorsunuz. Bu derinleşmeleri, takıntıları bir kenara bırakma zamanı geldi.
Boğa sabit burçların en harekete zor geçenidir. Ama Uranüs, beklenmedik, ani çalışan bir gezegendir. Takdir sizin, boğa aniden hareket ederse ne olur? Boğayı bedenen düşünelim aniden dönerse ne olur? Tozu dumana katar. Attığı adımların gücü kimsenin yetemeyeceği gibi olur. Müjdemi isterim, İş alanında değişimler bekliyor boğaları. Eğer şu andan itibaren harekete geçer ve özveri ile hareket ederse sonuçları harika olur. Yüksek eğitime (doktora-yüksek lisans), online pazara girmeye hazırlanan boğalar varsa tam zamanı. Evlenmek isteyen boğalar için de güzel bir yıl. 2018'in en kısmetli burçlarından birisiniz. Yıl sonuna kadar borcunuz varsa hepsini ödeyeceksiniz.

26 haziranda mars gerilemesi var. Sakın iş değiştirmeyin.

İKİZLER BURCU
Bu yıl ikizlerin sorumluluğu artıyor. Doğum haritanızda satürn nereye düşüyorsa orada bir miktar yavaşlama, zorlanma olabilir. Kredileriniz varsa mayısa kadar bu kredileri kapatmanızı tavsiye ederim. Yaz ayları sizi normalde bunaltıyorsa, imkanlarınız varsa yurtdışı seyahatlerinizi yaz aylarına getirmenizi öneririm. Ortaklık ve evlilik gibi kararları almanız gerekiyorsa duygularınıza kapılmadan, çevrenizin de fikrini alarak ilerlemenizi öneririm. Mesela bir dükkan açacaksınız veya devralacaksınız, normalde küçük çaplı bir araştırma yapacaksanız bu döngüde hem haftasonu hem hafta içi hem sabah hem akşam dükkanın yakınlarına gidip gözlem yapın. Sonunda sağlıklı bir karara vararsanız da çok uzun vadeli kazançlı olacaksınız. Uzun zamandır işsiz olan ikizler rahata erebilir.

ASLAN BURCU

Özellikle yükselen aslanlar tutulmalardan çok etkilenecek. İlk tutulma 15 şubatta, 18 ağustostaki tutulma sizin için bir sıçrama tahtası olabilir. Bir slogan ile 2018'i özetle derseniz: "Hayatı Sorgulama" derim. Eğer çok çalışan bir aslan kadınıysanız biraz çaylara, günlere vakit ayırın, kendinize odaklanmayın. Erkekseniz balık tutmaya başlayabilirsiniz. İsrafa eğilimli biriyseniz dikkat derim. 

BAŞAK BURCU
Satürnün az zorlayacağı burçlardan biri de başak. Zaten üç yıldır gerildiniz. İmtihanlar üstüste geldi. Ama durun bunalmasanız bile 2018'de yorulacaksınız. Günlere, cafeler, babyshowerlara giden bir başak kadınıysanız bunlara zamanınız kalmayacak. Çocuklar bu sene sizi biraz daha fazla meşgul edecek. Eğer emekli bir başaksanız hobileriniz işe dönüşmeye başlayacak bu noktada aktif olacaksınız. Akademisyenseniz çok ders çalışacaksanız. Tutulmalar, çalışma koşullarınızı olumlu etkileyebilir. Hadi çalışmayı seven başağa müjdeli bir yıl.
Hayalleri ve ideallari yerine getirme yılı 2018. Büyüklerin desteği sizinle. Yılın sonlarına doğru ani ve olumlu değişiklikler olabilir. Burcun 2. ve 3. dekanında doğan başaklar, bu sene fırsat ve kısmetler gökten yağacak. Dua ve sadakayla bunları yakalamaya çalışın.


TERAZİ BURCU
Şimdiye kadar bütün burçlara uyarıcı açıklamalarda bulundum. Ama terazi kasıma kadar kısmetli. Yatırım yapacaksanız kasıma kadar olan fırsatları değerlendirin. Eğer miras ihtimaliniz varsa kasıma kadar aniden gelebilir. Tutulmalara gelirsek temmuz tutulmalarında biraz dikkat diyorum.

  
AKREP BURCU
Jüpiter akrepte dedik. Güzel bir şey birçok alanda büyüyebilirsiniz. Büyüyün ama bedenen değil. Kilo alma ihtimaline dikkat. Eğer oturarak çalışıyorsanız hayatınıza mutlaka sporu alın. Uranüs 7. evde akrepler. Eğer müzmin bekar bir akrepseniz hayatınızın kısmeti karşınıza çıkabilir. Jüpiter sizde dedik, işleriniz iyi. Daha da iyi olacak yeterki niyetiniz iyi olsun. Yılın ilk yarısı için ihtiyaçlarını sınırlayın fazla harcama yapmayın. Akrepin üçüncü diliminde doğanlar için umulmadık çok güzel kısmetler, fırsatlar gelecek. Eğer Türkiye'de başarılı bir kişiyseniz ve yurtdışına açılmak istiyorsanız tam yılı. Aile kurmak isteyen akreplere jüpiter fırsat getirebilir. Varsa mahkemeleriniz sizin lehinize dönebilir.


YAY BURCU
         
Jüpiter, 2018 kasımda size geliyor. Satrün sizi çok yormuştu. Çalışırsanız 1'e 5 verecek. Hadi yine iyisiniz. Ama tabi hayalci olmamakta fayda var. Sağlam, planlı bir çalışma yapın. Sağlıkta boğaza dikkat. Aşk ve duygusal konularda temkinli olmanızda büyük fayda var.
 
OĞLAK BURCU
Evet satrün sizde. İçe dönüş zamanı, yürüyüş zamanı, türbeleri gezme zamanı, kutsal topraklara, Kudüs'e gitme zamanı. Yükselen oğlaklar sağlığına daha çok dikkat etmeli. 

KOVA BURCU

Zihniniz herzamanki gibi çok aktif. Ama haziranda şu zihni bir durdurun. Güneşin keyfini çıkarmaya çalışın. Hobilere zaman ayırın. İmkanınız varsa seyahate çıkın. Uzun zamandır köyünüze gitmediyseniz tam zamanı bu yaz. Evlilik ve ortaklık kararı alacaksanız size bunu eylülden sonraya ertelemenizi tavsiye ederim.
   
YENGEÇ BURCU
2018 hayatınıza damga vuran yıllardan biri olacak. Sıkıntılar var evet ama takdir bir yandan ilahi adaletin etkisi süpriz olumlu gelişmeler olacak. Burcun ikinci evresinde doğanlar 2019'a hazırlık yapacaksınız. Her adımınızı bu bilgiyi düşünerek atın. Çocuk sahibi olmayı isteyen yengeçlere bir hediye verebilir. 15 mayıstan sonra iş hayatında fırsatlarla karşılabilirsiniz. Aslında yükünüz çok artmayacak ama size ağır gelebilir. Bazen arkadaşlıklar, evlilikler bitebilir. Bitmesi gerekenler bitecek. Zaten tansiyonu yüksek ilişkilerdir bunlar. Ayağı yere basan ilişkiler için sözkonusu değil. Sevgili yengeçler 14 yıl önce başladığınız ama hala meyvelerini almadığınız olayları düşün. 

BALIK BURCU
Balık burcu ruhsal konularla ilişkilidir. Ruhen bir arınmaya gideceksiniz. Sizin daralmanız çevrenizi, arkadaşlarınızı elemekle olacak. Bu da size çok iyi gelecek. Sıkıntılarınızı, üstünüzdeki baskıları atacaksınız. Burcun ilk 10 gününde doğanlar hayatlarında hiç olmadıkları kadar disiplinli olacaklar. Ocak, şubat bir miktar sıkıntılı olabilir. Entresan bir yıl olabilir. Çevre değiştirebilirsiniz. Seyahatler size iyi gelecek. Ticari faaliyetlerinizde farklı çevreler size katkıda bulunabilir. Tutulmalar, sizi sağlık olarak etkileyebilir. Tutulma tarihlerini takip edin.


Astroninova-Ninova Astroloji

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  ARŞİV