21 Nisan 2018 Cumartesi

2017 yılı burç yorumları-Astrolog Nurgül Düzenli'den

Bu yıl burçları neler bekliyor? 2017 yılı burç yorumlarınızın astrolog Nurgül Düzenli'nin farklı yorumlarıyla okuyabilirsiniz.2017 yılı burcunuz yükselen burcunuzun yorumları, yıllık koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay,oğlak, kova ve balık burcu yorumları kadinhaberlerinde... Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu'nun çok özel yıllık burç analizi sizlerle...

12 Ocak 2017 Perşembe 00:08
 2017 yılı burç yorumları-Astrolog Nurgül Düzenli'den
KADINHABERLERİ.COM/ Bu yul burçları neler bekliyor? 2017 yılı burç yorumlarınızın astrolog Nurgül Düzenli'nin farklı yorumlarıyla okuyabilirsiniz.2017 yılı burcunuz yükselen burcunuzun yorumları, yıllık koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay,oğlak, kova ve balık burcu yorumları kadinhaberlerinde... Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu'nun çok özel yıllık burç analizi sizlerle... 

2017 YILI BURÇ YORUMLARI 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR  
 
Bu yıl Satürn Yay burcu transitiyle,  inançlarınızın değiştiği, felsefeyle, dinle ilgi düşüncelerinizin yapılandığı süreçlerden geçiyor olacaksınız. Başkalarının gelenekleriyle, yabancı kültürlerle ilgili işlerde planda olmayan durumlar gerçekleşebilir.  Bu yıl yaşamınızda bilgi ve deneyimlerinizi genişletmeniz gerekebilir. İş konularıyla ilgili yurtdışı seyahatleriniz söz konusu olabilir. Yaşamınıza ciddi ve uzun soluklu bir eğitim dahil edebilirsiniz. Jüpiter Terazi burcu geçişiyle, şanslı olduğunuz konular ortaklıklar ve evlilikle ilgili konulardır. Yaşamınıza yabancı birisi veya yurtdışında yaşayan birileri girebilir. İlişkilerle ilgili şanlı olduğunuz bu yıl yeni başlangıçlar yapabilirsiniz,  problem teşkil eden ilişkileri olanlar , kolaylıkla sonlandırabilecektir. Bu dönem yaşamınızda başkalarından yana şanslı olduğunuz bir dönemi işaret ediyor.  Şubat ve Ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular, sosyal çevrenizle ilgili konularda değişimler söz konusu olabilir. Tutulma etkisi ile yaratıcılığınız,  hobileriniz, sanatsal çalışmalarınızda yeni gündemleriniz söz konusu olabilir. Ekim ayında Jüpiter’ in Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte finansal konular, ortaklıklar, eşin geliri , nafakalar, miras ile ilgili konularda şanslı bir süreçte olacaksınız. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR   

Bu yıl Satürn Yay burcu transiti sizleri finansal konularda yapılandırmaya devam ediyor. Eşin gelirleri, hisseli paralar, başkasından kaynaklı gelirleriniz, ortaklıklarla ilgili işleriniz bu dönem Satürn etkisinde.  Finansal konularda sorumluluklarınızı fark etmeniz önemli ve bütçe planı yapmanız gerekebilir.  Bu süreçte yaşamınızda size zarar veren alışkanlıklarınız var ise onları bırakabilirsiniz. Bu yıl Jüpiter Terazi burcu geçişiyle şanlı olduğunuz konular gündelik işleriniz, kariyerinizle  ilgili konulardır.  İş yaptığınız kişilerden yana şanslarınız olabilir, destekler görebilirsiniz. Bu yıl sağlık ile ilgili konularda gündemleriniz var ise , atacağınız adımlarda başarı şansınız artacaktır.  Bedeninizi güçlendirmek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönem kişisel gelişiminiz için güzel bir zamandır. Yabancı ülkelere seyahat planları yapabilirsiniz. Şubat ve Ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla ev konularında,  aile konularında , iş konularında  yaşamınızda değişimleri sizlere getiriyor. Yaşamsal hedeflerinizle ilgili detaylı bir şekilde düşünmeniz ve düzenleme yapmanız gerekebilir. 10 Ekim tarihinde  Jüpiter’in Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte ilişkilerle ilgili, evlilik ve ortaklı işlerle ilgili şanlı koşullar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR  

Bu yıl ki gündemleriniz de  evlilik konuları, ortaklı işler, birlikte çalıştığınız kişiler var.  Bu dönem eşten gelen kurallar, sınırlamalar söz konusu olabilir. Bu süreçte  ilişkinizle ilgili sorumluluklar söz konusudur.  Evliliğinde problem olanlar, ayrılma kararı alabilir. Bazı durumlarda ise, güzel giden ilişkiler için evlilikler söz konusu olabilir.Bu dönem birlikteliklerle tecrübeler edinmek, bir ilişkiyi yönetmek için neye ihtiyacınız olduğunu öğreneceğiniz bir dönem. Jüpiter Terazi geçişi ile bu yıl şanslı olduğunuz konular,  yaratıcılığınız, hayal gücünüz ile ilgili konularda olmaya devam edecektir.  Sanatsal çalışmalarla ilgileniyorsanız, bu süreçte başarınız katlanarak çoğalır. Yaşamınızda eğlencenin bol olacağı, keyif alacağınız koşullar söz konusu olabilir. Bazıları için bu dönem çocuklarla ilgili yeni gündemler olabilir, bebek sahibi olabilirsiniz. Şubat ve Ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla yakın çevrenizle, akrabalarınızla, kardeşlerinizle ilgili yeni gelişen durumlar söz konusu olabilir. Tutulmalarla birlikte yolculuklarla, eğitimle ilgili yabancılarla ilgili veya sosyal medya ile ilgili değişken koşullar oluşabilir. 10 Ekim tarihinde Jüpiter’in Akrep burcuna geçmesiyle,  iş hayatınızda, günlük işlerinizde, sağlık ile ilgili konularda şanslı koşullarınız olabilir. Bedeninize daha çok dikkat edip, spora başlayabilirsiniz.
 
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR  
 
Bu dönem Satürn yay geçişi ile yaşamınızda günlük işlerinizin, sağlığınızın, alışkanlıklarınızın sorumluluğunu alacağınız bir dönem. Bazılarınız bu dönem çalışma arkadaşları ile ilgili bir takım problemler yaşayabilir. Bu yıl yaşamınıza egzersiz , spor programları dahil etmeniz sağlığınız açısından iyi gelecektir. Bedeninizin, sağlığınızın  sorumluluğunu almanız gereken bir zaman dilimindesiniz. Kariyerinizle ilgili iyi bir plan yapmanız yerinde olacaktır. Bu yıl Jüpiter Terazi burcu geçişi devam etmesiyle birlikte, aile ile ilgili, ev ile ilgili şanslı koşullarınız olabilir. Yeni bir mülk alabilirsiniz, evinizi yenileyebilir, ev eşyalarınızı yenileyebilirsiniz.Yaşamınızın bu döneminde ailenizin güvenliğini garanti altına almak isteyebilirsiniz. Aile içerisinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz, mutlu olabilirsiniz. Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla finansal konularda yeni gündemleriniz olabilir. Bu dönem için bütçe yapmak, planlamalar gerçekleştirmek fayda sağlayacaktır. Ekim ayı itibariyle Jüpiter’in burç değiştirmesiyle aşk hayatınızda hareketlenmeler başlıyor. Yaşamın sosyal alanlarına yönelebilir, eğlenceye daha çok zaman ayırabilirsiniz. Bazılarınızın yaşamında çocuklarla ilgili sevindirici gelişmeler olabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR  
 
Bu dönem Satürn yay geçişi ile yaşamınızda eğlenceden ziyade , sorumluklar daha ağır basmaktadır. Yaşamınızda eğlenceye bakış açınız değişmektedir. Kendinize duyduğunuz saygı, sevgi, özdeğer bu dönem yapılanması söz konusu olabilir. Bu süreç şans oyunları açısından şanslı olduğunuz bir dönem değildir. Hobileriniz ile ilgili yeni girişimleriniz gerçekleşebilir, yaratıcılık gerektiren konularda yapılanmalarınız söz konusu olabilir. Bu dönem yaşamınızda çocuklarla ilgili sorumluk alabilirsiniz. Jüpiter Terazi geçişi, zihinsel becerileriniz artmasına ve  yeni bilgiler öğrenmek konusunda bir takım şanslar sağlayabilir.  Gireceğiniz sınavlar var ise bu dönem şanslı olabilirsiniz. Yaşamınızda akrabalar, kardeşlerden destekler alabilirsiniz. Bu dönem çıkacağınız yolculuklar sizlere şanslar getirebilir. Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla yaşamınızda koşullarınız değişiyor. Özellikle şubat ayında gerçekleşecek olan Aslan burcundaki ay tutulması ilişkilerinizle ilgili, gelecek hedeflerinizle ilgili yaşamınızda değişiklikler getiriyor. Bazı Aslanlar tutulma etkisi ile evlilik kararı alabilir. Ekim ayı itibari ile Jüpiter’in burç değiştirmesi yaşamınızda aile ile ilgili, emlak ile ilgili şanslı olduğunuz koşulları yaşamınıza getiriyor olacak. Evinizde güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR   
 
Yılın genelinde Satürn yay geçişiyle birlikte , gündemleriniz  aile koşulları  , ev konuları, ev için sorumluluklar olabilir, bazılarınız yaşlı kişilerle ilgilenmek durumunda kalabilir. Ayrıca işinizle ilgili kararsızlıklarının olduğu bir dönemi işaret ediyor. Bu dönem sizler için temel atma dönemi gibidir. Yaşamınızda yeni gelişen durumlara adapte olmaya çalıştığınız bir dönemi işaret ediyor. Bazılarınız bu dönem taşınabilir ev alabilir veya gayrimenkul ile ilgili işler yapabilirler. Bu yıl parasal anlamda şanslarınız olabilir, Jüpiter’in finans alanından geçişi sizlere sağladığı faydalar olacaktır. Ancak harcamalarınızı kontrol altında tutmak önemlidir, harcamanız çoğalabilir.  Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla yaşamınızda iş konuları, çalışma arkadaşlarınız, sağlığınız, gündelik işleriniz konusunda değişimler söz konusu olabilir.  Ekim itibari ile Jüpiter'in Akrep burcuna  geçmesiyle yaşamınızda iletişim, zihinsel konular, yakın çevreniz, kardeşleriniz ,  eğitim konularında şartlarınız iyileşiyor.Ayrıca son dönem yaşadığınız Neptün geçişi ilişkilerde, ortaklıklarda, eş ile ilgili aldanma durumlarına açık durumda olduğunuzu gösteriyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR 

Yılın genelinde Satürn yay geçişi sizleri,  eğitim konularında ,  iletişim konularında, ticari konularda yapılanmaları getiriyor. Yakın çevreniz arkadaşlarınız değişimden geçtiği bu dönem , kurduğunuz iletişimi yapılandırıyorsunuz . Bazı durumlarda etrafınızdaki kişilerle anlaşma problemleri yaşanabilir. Bu dönem seminerlere katılabilir, zihinsel aktiviteleri artırıcı faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Uranüs’ün koç burcunda seyahat etmeye devam ettiği için , ilişkilerle ilgili ani beklenmedik durumlar söz konusu olabilir.  İçgüdüsel olarak yeni bir şeyler yapma ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Bu yıl Ekim ayına kadar Jüpiter Terazi burcunda kalacak ve bu durum sizlerin yaşamının genelinde bir takım fırsatları beraberinde getirmeye devam edecek.   Yaşamınızda eğitim konuları, yolculuklar, ilişkiler konusunda şanslarınız var. Bu şans on iki yılda gelen bir şans olduğu için harekete geçip,  yaşamınıza yeni şeyler katmanız konusunda destekleriniz olacağını işaret ediyor. Bedensel olarak sağlıklı olmak ve kilo almamak için spor yapmanız fayda sağlayabilir. Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla, aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular, eğlence hayatınız , sosyal ortamlarda arkadaş çevreniz ile ilgili yeni gündemler sizleri bekliyor olacak.10 Ekim tarihinde Jüpiter'in akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, finansal konularda şanslı bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Maddi manevi sahip olduğunuz değerlerinizde artışlar söz konusu.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR   

Yılın genelin Satürn yay geçişi sizleri , maddi konularla ilgili etkisi altına alıyor. Bu dönem yaşamınızda parasal sorumlukları fark ediyorsunuz. Para kazanç şekilleriniz değişebilir, paraya bakış açınız değişebilir. Bu yıl bazılarınız mülk sahibi olabilir. Yaşamınızda para sıkışıklıklarınız söz konusu olduğu takdirde, olması  gereken bütçe planlamasını doğru yapmanızdır. Jüpiter Terazi burcu geçişi ile şanslı olduğunuz konular bilinçaltı konuları , manevi değerleriniz olmaya devam edecektir.  Bu yıla kadar korktuğunuz, kaygılandığınız, yaşamınızda endişe duyduğunuz her ne var ise , bununla ilgili bakış açılarınız değişiyor.  İçsel olarak daha rahat koşullarla yaşamınıza devam etme şansınız var. Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla, ev ,aile konuları ile ilgili değişimler, buna bağlı olarak kariyerinizle ilgili değişimler söz konusu olabilir. Ekim 10 itibari ile sizin burcunuza geçecek olan Jüpiter yaşamınızda bir takım şansları sizlere getiriyor. Hayatınızın genelinde yolculuklar, felsefeler, eğitim, iş hayatı, kalıcı ilişkiler  gibi konularda fırsatlarınız sizlerle olacak.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Yılın genelinde Satürn Yay burcu geçişini yaşamaya devam edeceksiniz. Bu durum yaşamınızda sorumluklar, sınırlanmalar , ciddiyet gibi konuları getiriyor. Son yıllarda neşenizin azaldığını düşünüyor olabilirsiniz. Satürn geçişi motivasyonunuzu geriye çekebiliyor, ayrıca disiplinli olmayı sizlere öğretiyor. Bu dönem yaşamınızda ilişkilerle birlikte olgunlaşıyorsunuz. Bekar olan yaylar için , evlilik gündemleri olabilir. Ortaklı işler yaparken dikkat edilmesi gereken bir dönem.Jüpiter Terazi burcu geçişiyle   sosyal gruplar içerisinde, arkadaşlarınızla ilgili konularda desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Gelecek umutlarınız konusunda planlamalarınız söz konusu olabilir. Yeni tanışmalar  olabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla, yaşamınızda akrabalarınızla, kardeşlerinizle veya yakın çevre ile ilgili değişimler söz konusu olabilir. Bu dönemlerde yolculuklar ve eğitim konularıyla ilgili yenilenmeler yaşayabilirsiniz.  10 Ekim tarihi itibari ile yaşamınızda manevi konularda daha rahat hissetmeye başlıyorsunuz. İçsel olarak birçok karmaşık düşünceyi, kaygıyı, iç dünyanızda çözümleyecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR  

Yılın genelinde Satürn yay geçişi sizleri içsel olarak yapılandırma getiriyor. Yaşamınızda kargaşa yaşadığınızı hissediyor olabilirsiniz.  Bu dönem yaşamınızda kontrol edemediğiniz olaylar söz konusu olabilir.  Kısıtlanmışlık hissinde olabilirsiniz, bazı durumlarda yalnızlığı tercih edebilirsiniz. Tüm bu durumlar neticesinde kendi gücünüzü elinize almanız gerektiğini öğreniyorsunuz. Jüpiter Terazi burcu geçişiyle, iş hayatınız , kariyeriniz ile ilgili konularda, bu dönem şans sizden yana . İş hayatında bazılarınız çok yoğun koşullarda çalışıyor olabilir ancak mükafatını göreceklerdir. Ayrıca bazılarınız bu dönem yaşamında evlilik ile ilgili kararlar alabilir. Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla, finansal konularla ilgili yapılanma sürecine girebilirsiniz. Maddi ve manevi değerlerinizle ilgili bir planlama yapmanız gerekebilir. 10 Ekim tarihinde Jüpiter’in Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte sosyal çevrenizden , arkadaşlarınızdan destekler almaya başlıyorsunuz. Geleceğiniz için daha ümitli olduğunuz koşullar sizleri bekliyor.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR  

Yılın genelinde yaşamınızda sosyal gruplardan , kalabalıklardan , arkadaşlarınız ile ilgili konulardan, sınırlandığınızı hissedebilirsiniz. Bu yıl sosyal ortamlarda bir takım sorumluluklar almanız gerekebilir. Bazı arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları olabilir, yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Bu yıl şanslı olduğunuz konular içerisinde, yolculuklar, yurtdışı, akademik konular olabilir, özellikle bu dönem manevi yolculuklar yapmak isteyebilirsiniz. Hukuksal konularsa gündemleri olanlar şansların kendilerine döndüğünü gözlemleyebilir. Yabancılarla ilgili konularda yeni başlangıçlarınız söz konusu olabilir. 7 Ağustos tarihinde sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Ay tutulması, ilişkilerinizle ilgili durumlarda yeni bir yön arayışınız olabilir. Sorunlu birliktelikleri olanlar bu dönem yol ayrımlarına gelebilir veya iyi giden birliktelikler evlilikle sonuçlanabilir. 10 Ekim itibari ile Jüpiter’in Akrep burcuna geçmesiyle birlikte , iş hayatınızda hareketlenmeler başlıyor. Beklediğiniz koşulların şansların karşınıza çıktığını gözlemleyebilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR   

Yılın genelinde yaşamınızda iş koşullarında sınırlanma, sorumluluk alma, yapılanma döneminden geçiyor olacaksınız. İşinizle ilgili oluşan koşullarda yeni bir yön belirlemeniz gerekebilir. Bazılarınız bu dönem terfiler alabilir.  Hedefleriniz ,  yaşamsal amaçlarınızı düşünürken , çevrenizdekileri  ihmal etmemeye özen gösterin.  Annenizle  ilgili bir takım yeni durumlar ortaya çıkabilir. Bu yıl Jüpiter Terazi burcu geçişiyle birlikte finansal konular, hisseli paralar, başkasının geliri, eşin geliri gibi konular şanslı olduğunuz konular arasında. Duygusal olarak esnek , daha çok farkında olduğunuz bir dönem sizin için. Bu süreçte yaşamınızda daha paylaşımcı olabilirsiniz. Sezgileriniz artabilir,  bilinmeyen konularda araştırmalar yapmak hoşunuza gidebilir. Şubat ayında sizin burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması yaşamınızın geneliyle ilgili gelişmeleri size getiriyor. İlişkiler ile ilgili yaşamınızda değişiklikler söz konusu olabilir. 10 Ekim tarihi itibari ile Jüpiter’in akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte yaşamınızda seyahatler, yolculuklar, medya ile ilgili işler konusunda fırsatlarınız söz konusu olabilir.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK OKUNANLAR
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV