2 temmuz 2019 Güneş Tutulmasının yengeç ve yükselen yengeçlere etkisi

2019 yengeçlerin yılı. 2 temmuz 2019 Güneş Tutulmasının yengeç ve yükselen yengeçlere etkisini astroninova size özel yorumladı. Bu tutulmanın ardından yepyeni bir devre başlıyor sizin için...

2 temmuz 2019  Güneş Tutulmasının yengeç ve yükselen yengeçlere etkisi
 KADINHABERLERİ.COM- 2 temmuz 2019  Güneş Tutulmasının yengeç ve yükselen yengeçlere etkisi en çok 17 temmuza kadar açığa çıkacak.
 Yengeç burcundaki tutulmanın tam karşısında yani yükselen yengeçlerin 7. evinde Satrün ve Güney ay düğümü var.

Yeni başlangıçlara işaret eden  güneş tutulması, en çok yükseleni ve burcu yengeç olanların doğum haritalarında o derecede bulunan gezegenlerin etkisi yönünde ortaya konacak. Bahsettiğimiz derece yengeç burcunun 10 derecesi. Doğum haritanızda yengeç burcunun 5 ve 15 derecesi arasında bir gezegen varsa ve bu gezegenler Jüpiter Venüs gibi iyicil gezegenlerse kimse sizi tutamaz. Uzun süredir bir ilişkiyi bitirmek isteyen ve sonuç alamayan kişiler bitişe varacak. Bu bitiş üzücü değil beklenen bir bitiş. 
Uzun zamandır evlilik teklifi bekleyenler bu tutulmanın etkisiyle bu taklifi alabilir.
Genel etkilerde yazdığım gibi bu olumlu ve pozitif bir tutulma. Kendi bireysel yolculuğu ve benliği   ile ilgili adım atmak isteyenler için gerçekten kaçırılmayacak enerjiler.

Bir hatırlatma yapmak isterim, bu tutulmanın benzeri haziran 2001'de oldu. En büyük etkisinin ben Akparti'nin kuruluşu ve 11 eylül saldırıları olarak görüyorum.
Hem dünyada hem de Türkiye'de benzer temaların tekrar etme ihtimali olduğunu söylemek isterim.


TAVSİYELER

  • Kritik karar vermeleri gerekenler  veya bir niyeti olan, başlamak için tarih arayanlar için önerim her neyse 16 temmuza kadar adım atmanızı tavsiye ederim..
  • Güneşin en büyük etkisi yengeçe olacağı için yengeçlerin bağışıklık sistemini güçlendirmelerini tavsiye ederim. Bilinçsizce güneşlenmeyin, sporu bırakmayın, beslenmenize dikkat edin.
  • Tutulma sırasında Mars sizin 2. evinizde olacak o sebeple ani ve agresif harcamalara dikkat edin. 
  • 2 temmuz civarı doğan yengeçler hem kendilerine, hem sağlıklarına hem de evlerine ayrıca hassasiyet göstermeliler.
  • 3-4 temmuz riskli hareketlere girmeyin
  • 16 temmuza kadar aldığınız olumlu haberlerle beraber moralinizi hep yüksek tutun lütfen

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER