15 kasım akrep yeni ayı burçlara neler getiriyor?

Yeni ay yeni başlangıçlar, bugün doğan yeni ayla beraber hayatımızda neleri etkiyebilir? Etkileri Astroninova, kadınhaberleri.com için özel yazdı.

15 kasım akrep yeni ayı burçlara neler getiriyor?
 KADINHABERLERİ.COM- Akrep burcu, kaynaklarımızdır buradaki yeni ay hemen herkesi etkileyebilir. Tabii yükseleni, güneşi ve ayı akrepte olan kişiler bu yeniaydan direk etkilenebilir. 
Akrep, boğa ve kova burçlarının 3. bölümünde doğanlar bu yeni aydan daha çok etkilenecek. 
2020 yılındaki en güçlü yeni aylardan biridir bu.

Yükselen Burçlara Göre Yeni ay Etkileri

Koç Burcu


8. evde gerçekleşen yeni ay sizi daha tutkulu hale getiriyor. Ortaklık ve finansal alanda bir planınız varsa başlangıç yapmak için doğru zaman. Sizin için önemli gezegen mars düz harekete geçti. İşte tam zamanı.

Boğa Burcu

İlişkilerinizle ilgili yapıcı bir zamandasınız. Evlenme teklifi etmeyi düşünen boğalar için önümüzdeki 15 gün tam zamanı. Eğer evli iseniz eşinizle ilgili konular daha çok gündeme gelebilir.

İkizler Burcu

İş hayatınızda yapacağınız girişimler ve başlangıçlar için çok ideal bir dönem. Sağlık ve diyet tedavileri ile ilgil çok çok isabetli bir zaman. 6. evinizi iyi değerlendirin.

Yengeç Burcu
Önemli teklifler, yaratıcılık gereken işler veya yeni bir çocuk için çok verimli bir zaman. Hobileri olanların bunu işe döndürmek için iyi bir zaman.

Aslan Burcu
Başak Burcu

Merkür düzde, mars düzde, zihniniz harika çalışıyor. Hem eğitim hem ticaret için çok doğru bir zaman. Eğer ertelediğiniz seyahatler varsa bu haftadan sonra bu kararları alıp gidebilirsiniz.
Terazi Burcu
Paranızı nasıl değerlendireceğinizi epeydir düşünüyorsunuz. Bu konuda karar verip uygulamaya geçmek için doğru bir dönem. Eğer ailenizden bir maddi beklentiniz varsa onlara söylemenin tam zamanı.

Akrep Burcu
Yeni ay akrep burcunda. HAyatınızın tüm alanlarını yeniden yapılandırmak için harekete geçme zamanı. Marsın ileri geçmesi en az Koçlar kadar size başarı verecektir. Kendinizi çok iyi ifade edip, kısmetlerinizi harekete geçirecek bir dönemdesiniz.

Yay Burcu
Yeni ay sizin 12. evinizde. Bu ev sizin diyet yapmak, dersler için kampa girmek için doğru bir zaman. Gereksiz harcamalar konusunda bir düzenlemeye gidebilirsiniz.

Oğlak
Yeni ay 11. evinizde doğacak. Liderlik yapmak için doğru bir zaman. Elinizdeki projeleri genel kitlelere açmak için çok doğru bir zaman.

Kova Burcu
Yeni ay sizin kariyer evinizde. Güçlü bir yeni ay olduğu için büyük fırsatları çok iyi değerlendirebileceğinizi öngörüyorum. 

Balık Burcu

Yeni ay sizin öz eviniz 9. evde doğuyor. Maneviyat için doğru zamanlar. Akademik ilerleme ve yurtdışı noktasında birşeyler düşünenler için adım atmak ve kararlı olabileceğiniz bir dönem. Bugünden itibaren harekete geçin.
Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 18:53

Müge Gencay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER