14 ekim 2019 koç dolunayının ikizler burcuna etkisi

14 ekim 2019 koç dolunayı ve burçlara etkisi... Saat 00:07’de Koç burcunun 20. derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek. Ve Jüpiterde yay burcunda 20 derecede.

14 ekim 2019 koç dolunayının ikizler burcuna etkisi
 KADINHABERLERİ.COM-  Saat 00:07’de Koç burcunun 20. derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek. Ve Jüpiterde yay burcunda 20 derecede. Yani harika birdolunay. An haritasında yengeç burcu yükseliyor. Hem de tam 25 derece yengeç. Haritada bir miktar gerilim var bu da Pluton'un karesinden kaynaklanıyor. Ancak Pluto aslında ekim ayının başında durağan halde idi ve bizi biraz bunalttı. Şimdi Pluto harekete geçti. Yani en olumsuz halde bile bu dolunay olumlu bana göre. 


Dostluk ve eski dostlardan kaynaklı destekler alacaksınız. Evlilik için uygun zamanlar. Dönüşüm zamanı diiyorum epeydir hazirandan beri bu dönüşümün içindesiniz.  VAzgeçtiklerinizi düşünün doğru muydu vazgeçmek? Siz iyisiniz ikizler. Özellikle kreatif alanlarda çalışan ikizler burcu hem bu dolunaydan hem de ekim ayı boyunca çok şanslılar. Mars 5. evinizde olduğu için size iyi geliyor. Haklıyken haksız duruma düşmemek için sabredin. Bu arada işsizlere iş müjdesi getirebilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER