14 aralık 2020 güneş tutulması ve burçlara etkisi

14 aralık 2020 güneş tutulması ve burçlara etkisi

14 aralık 2020 güneş tutulması ve burçlara etkisi
 KADINHABERLERİ.COM- 23 derece yay burcundaki tutulma bazı olayların hızlanmasına neden olacak. Aslında tam güneş tutulması ve 23 derece bir araya gelince tutulmanın bir BAŞLANGIÇ olduğunu söylemeliyiz. Haritanızdaki Yay burcunun denk geldiği eve bakın ve hangi konuda bir başlangıç olduğunu tahmin edin. 

Kaç gündür sahipkıran tartışılıyor. Tutulmanın ardından gerçekleşecek bir sahipkıranla ortalama 20 yıllık bir döngünün kapanacağını ve yenisinin açılacağını düşünebilirsiniz. Ancak zamanın ruhu çok hızlı ve ivme artıyor. 

Yukarıda dediğim gibi bu başlangıç için önemli olan tevekkül, kabulleniştir. 

Yükselen oğlakların bir miktar rahatlamaya başlayacağı bir dönem başlıyor. Özellikle dua etmek, Allah'ın verdiği kadere rıza göstermek için çaba göstermek size çok iyi gelecektir. 

Eğer oğlak burcunun yönettiği evde önemli bir gezegeniniz varsa hemen ayın 20'sine kadar netice alacağınız bir yerdir. Abartarak mucize bile diyebiliriz. O kadar olağanüstü olumlu-olumsuz olaylar olabilir. 
 Tutulmadan itibaren son 15 günü bütün burçlar, sabır dua ve iyilikle geçirmesini tavsiye ederim. Bu ibadetlere tutulma akşamı güneş tutulması namazı kılarak başlayabilirsiniz.

Tutulma derecesinin Türkiye ve yükseleni yengçe olanlar için Marsla bir üçgen açısı var dolasıyla bir hareketlenme bir cesaret ve ardından yakma gelebilir. Ama üçgen oumlu olduğu için yakmanın yapıcı olduğunu düşünüyorum.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2020, 16:36

Müge Gencay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER