Yaşam Koçu Beki İkala cinayetinde flaş gelişme!

Yaşam Koçu Beki İkala cinayetinde flaş gelişme! Yazar Beki İkala Erikli'nin cinayet zanlısı olarak 31 yaşındaki Sinem K. gözaltına alındı. Polis olayda kullanıldığı sanılan bir tabancaya incelemek üzere el koydu. Şimdi cinayetin sebebi araştırılıyor

Yaşam Koçu Beki İkala cinayetinde flaş gelişme!

 Beyoğlu'nda öldürülen yaşam koçu 47 yaşındaki Beki Çukran Erikli cinayetinde sır perdesi aralanıyor. Polis görgü tanıklarının verdiği eşkale göre  beyaz bereli uzun saçlı 25-30 yaşları arasındaki şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı ve  şüphelinin kimliğini kısa sürede belirledi. olayın olaydan 26 saat sonra şüpheliyi Esenyurt'ta gözaltına aldı. Beki Çukran Erikli'nin cinayet zanlısı olarak 31 yaşındaki Sinem K. gözaltına alındı.Şüphelinin üzerinde yapılan aramada olayda kullandığı 9 mm çapında bir tabanca  ele geçirildi. Şüphelinin, psikolojik durumunun iyi olmadığı ve saldırgan tavırlar sergilediği öğrenildi.

NELER YAŞANMIŞTI?
"Melekler ile Yaşamak" adlı kitabın yazarı Beki İkala Erikli dün ofisinin bulunduğu apartmanın girişinde kurşunlanarak öldürülmüştü. Beki İkala Erikli, seminer vereceği ofisine gitmek asansöre yöneldiği sırada, bina içinde vurulmuştu.

BEKİ İKALA ERİKLİ KİM?

Beki İkala Erikli, Robert Koleji ve Boğaziçi Üniversitesi mezunu. 13 yıl büyük bir şirkette üst düzey yöneticilik yaptı. Oğluna daha fazla zaman ayırmak istediği için işinden ayrıldı. Arkadaşının verdiği kitap sayesinde meleklerle tanıştı ve Hawaii'ye gidip melek terapisi dersi aldı. Meleklerle iletişim kurmayı öğrendikten sonra ilk kitabı olan 'Meleklerle Yaşamak' adlı kitabını yazdı. Güzel bir kariyeri bırakıp spiritüal dünyayla ilgilenmeye başlayan Beki İkala Erikli, kitabında ve eğitimlerinde meleklerle iletişim kurma yollarını anlattı. Meleklerle iletişime geçtiğinde ailesinin kendisine inanmadığını ve eşinin kendisine 'sen kafayı yedin' dediğini gülerek anlatan Beki İkala Erikli, "Melek koçluğu eğitimlerimize doktorlar da büyük ilgi gösteriyor. Alternatif tıp gibi düşünüp, ruhsal şifalandırmaya inanıyorlar. Bize gelenlere doktoru bırakın demiyoruz, doktorlarlarla elele bir çalışma içerisindeyiz" diyerek melek koçluğu ile şifa da bulanabileceğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2016, 20:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER